fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
swietokrzyskie

Koncert

Piotr Bukartyk LIVE na klubowej scenie NOWY TERMIN 7 marca 2021

Piotr Bukartyk LIVE na klubowej scenie Uwaga uwaga, zmieniamy koncert Piotra w klubie - nowy termin to 7 marca 2021. Będzie wiosennie, wiec może i czasy lepsze, może w końcu uda nam się spotkać, pośmiać wspólnie i podumać. Piotr wszak jest znakomitym bardem, znakomitym autorem i muzykiem. Piotr Bukartyk. Obcowanie z takim Artystą to wielka przyjemność i intelektualne wyzwanie, więc zapraszam wszystkich spragnionych dobrego grania live, dobrego humoru (a jakże!) i przede wszystkim TREŚCI. Bukartyk, autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką, szerokiej publiczności znany od lat z piątkowych audycji w Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, a niektóre z nich zostały okrzyknięte radiowymi hitami np. „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, czy „Piosenka z praniem w tle”. Zresztą ambitniejszym słuchaczom nie trzeba przedstawiać Bukartyka - w moim odczuciu jednego z najlepszych polskich tekściarzy, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości . Bilety na klubowy koncert już są w sprzedaży po 50 zł. W dniu koncertu kupicie je przed wejściem po 60 zł zatem warto kupić on-line. Informacje pod nr 512170995. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1263787117290874/

07.03.2021
20:00 - 21:45

Piotr Bukartyk LIVE na klubowej scenie

Uwaga uwaga, zmieniamy koncert Piotra w klubie – nowy termin to 7 marca 2021. Będzie wiosennie, wiec może i czasy lepsze, może w końcu uda nam się spotkać, pośmiać wspólnie i podumać. Piotr wszak jest znakomitym bardem, znakomitym autorem i muzykiem.

Piotr Bukartyk. Obcowanie z takim Artystą to wielka przyjemność i intelektualne wyzwanie, więc zapraszam wszystkich spragnionych dobrego grania live, dobrego humoru (a jakże!) i przede wszystkim TREŚCI. Bukartyk, autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką, szerokiej publiczności znany od lat z piątkowych audycji w Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, a niektóre z nich zostały okrzyknięte radiowymi hitami np. „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, czy „Piosenka z praniem w tle”. Zresztą ambitniejszym słuchaczom nie trzeba przedstawiać Bukartyka – w moim odczuciu jednego z najlepszych polskich tekściarzy, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości .
Bilety na klubowy koncert już są w sprzedaży po 50 zł. W dniu koncertu kupicie je przed wejściem po 60 zł zatem warto kupić on-line. Informacje pod nr 512170995.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1263787117290874/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Piotr Bukartyk LIVE na klubowej scenie NOWY TERMIN 7 marca 2021

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.