fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie sportowe

Piłkarskie wtorki i środy w Tyskiej Galerii Sportu

Zwiedzanie wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu śladem najciekawszych historii o tyskiej piłce nożnej. W programie m.in.: zwiedzanie atrakcyjnej wystawy stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” i wybranych miejsc na Stadionie Miejskim Tychy, pasjonujące historie i ciekawostki piłkarskie, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta oraz seans filmowy. prowadzi: Kamil Hajduk zapisy: Kamil Hajduk, tel. 515 717 430 , e-mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl liczba uczestników ograniczona do 15 osób

19.08.2020
11:00-12:00

Zwiedzanie wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu śladem najciekawszych historii o tyskiej piłce nożnej.
W programie m.in.: zwiedzanie atrakcyjnej wystawy stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” i wybranych miejsc na Stadionie Miejskim Tychy, pasjonujące historie i ciekawostki piłkarskie, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta oraz seans filmowy.

prowadzi: Kamil Hajduk
zapisy: Kamil Hajduk, tel. 515 717 430 , e-mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl
liczba uczestników ograniczona do 15 osób

Piłkarskie wtorki i środy w Tyskiej Galerii Sportu

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.