KONIECZNA REJESTRACJA poprzez link:
https://empikknowhow.clickmeeting.com/paulina…/register…


Weź udział w Wirtualnych Targach Książki Empiku! To największe literackie wydarzenie jesieni odbywa się w dniach 13-26 października na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki. Wybieraj wśród mnóstwa atrakcji – czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, a także liczne promocje.

W ramach targowej Sceny Rozwój zapraszamy na webinar „Moja lewa joga”, który poprowadzi Paulina Młynarska, autorka książki „Moja lewa joga” (Wydawnictwo Prószyński).

Autorka omówi w przystępny sposób kluczowe jamy i nijamy, a więc zasady, przykazania, których rozumienie i praktykowanie jest sednem jogi.
„Pokochałam jogę za jej otwartość. Za to, że jest spójnym systemem poznawania i doskonalenia siebie. Za to, że daje narzędzia, by radzić sobie z nieuniknionym w życiu cierpieniem, by rozpoznawać swoją wewnętrzną prawdę. Za to, że uczy, jak znajdować oparcie w sobie, jak nie rozmieniać swej wewnętrznej spójności i wolności na błyskotki, na które łase jest ludzkie ego. Jak to ego trzymać w ryzach i pogonić do pracy na rzecz tego, co w życiu wartościowe. I jak te wartościowe rzeczy rozpoznać oraz kultywować”.

Paulina Młynarska – niezależna dziennikarka i producentka telewizyjna, pisarka, felietonistka, podróżniczka, kobieta biznesu. W przeszłości także aktorka filmowa i teatralna. Zaangażowana społecznie feministka i certyfikowana nauczycielka jogi. Sama o sobie mówi, że ma na koncie już sześć życiorysów, a przecież to dopiero początek. Żyje między Azją (Indie, Nepal, Bali), dokąd zabiera kobiety w podróże połączone z praktyką jogi, a Kretą, gdzie obecnie mieszka. Matka dorosłej córki. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi 200 000 osób, a publikowane w internecie felietony doprowadzają do białej gorączki zarówno rządzących, jak i opozycję.

W Empiku wierzymy, że każdy jest wyjątkowy, a tę wyjątkowość należy pielęgnować. W ramach targowej Sceny Rozwój oferujemy Ci przestrzeń do lepszego poznania samego siebie, pobudzamy ciekawość i inspirujemy. Motywacja, rozwój osobisty, a może kulinaria czy ogrodnictwo? Ile indywidualnych potrzeb, tyle możliwych kierunków rozwoju. Obierz najlepszy dla siebie i realizuj go na swoich zasadach.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań.

Książka pt. „Moja lewa joga” jest dostępna na: https://www.empik.com/moja-lewa-joga-mlynarska-paulina….

Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. Przyjęte osoby zarejestrowane otrzymają indywidualny link do udziału w wydarzeniu. Konieczna rejestracja.


Wirtualne Targi Książki
13-26 października 2021
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: Empik
patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, KSIĄŻKI. Magazyn do czytania

Informacje pochodzą ze strony organizatora imprezy. Online

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content