fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Pardon, To Tu TV #2 – Piotr Bukowski & Jerry / Wiki_Drums

Zapraszamy na drugą odsłonę \"Pardon, To Tu TV\" - na żywo z Pardon, To Tu! Oglądajcie na naszym profilu na FB lub na kanale https://www.twitch.tv/pardontotutv Pomysł do programu powstał razem z perkusistą i organizatorem Teo Olter (Pokusa / Lubie Cię Booking). W drugim odcinku wystąpią dla was związany z środowiskami muzycznymi Lado ABC i Milieu L\'Acephale gitarzysta Piotr Bukowski i odłam projektu Jerry & The Pelican System, czyli Jerry / Wiki_Drums, czyli Jerzy Mączyński i Wiktoria Jakubowska. A pomiędzy koncertami jak zwykle niespodzianki 🙂 Do zobaczenia! Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/156075222621943

13.01.2021
21:00 - 22:30

Zapraszamy na drugą odsłonę “Pardon, To Tu TV” – na żywo z Pardon, To Tu!

Oglądajcie na naszym profilu na FB lub na kanale https://www.twitch.tv/pardontotutv
Pomysł do programu powstał razem z perkusistą i organizatorem Teo Olter (Pokusa / Lubie Cię Booking). W drugim odcinku wystąpią dla was związany z środowiskami muzycznymi Lado ABC i Milieu L’Acephale gitarzysta Piotr Bukowski i odłam projektu Jerry & The Pelican System, czyli Jerry / Wiki_Drums, czyli Jerzy Mączyński i Wiktoria Jakubowska.

A pomiędzy koncertami jak zwykle niespodzianki 🙂
Do zobaczenia!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/156075222621943

Udostępnij:

FacebookTwitter


Pardon, To Tu TV #2 – Piotr Bukowski & Jerry / Wiki_Drums

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.