Spektakl, Transmisja online

Opowieść Wigilijna – Bożenarodzeniowe Rodzinne Show

Opowieść Wigilijna - Bożenarodzeniowe Rodzinne Show Opowieści Wigilijne Live + 24H Gratis! Widziałeś już „Opowieść Wigilijną\"? W takiej odsłonie na pewno nie! Teatr Piasku Online serdecznie zaprasza na wyjątkowe premierowe show pt.: „Opowieści Wigilijne\" 👉 https://teatrpiasku.pl/online 😍 Zobaczmy na żywo niesamowitą sztukę malowania piaskiem, pozostając w domowym zaciszu. Usiądźmy wygodnie i razem z bliskimi dajmy się ponieść Bożonarodzeniowej atmosferze. Przypomnijmy sobie, co w naszym życiu tak naprawdę jest ważne. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zaprasza na rodzinne show pt.: „Opowieści Wigilijne\" malowane piaskiem i transmitowane na żywo w Twoim domu przez Internet! Do zobaczenia na https://teatrpiasku.pl/online Jedynie 19 zł dla całej rodziny! * jest to oferta specjalna, rabatowa, ilość biletów ograniczona do wyczerpania puli. W dniu wydarzenia cena za transmisję będzie wynosiła 30 zł. Nagranie transmisji będzie dostępne do ponownego obejrzenia od godz. 21 do godziny 24 dnia następnego. WESPRZYJ KULTURĘ W TRUDNYCH CZASACH. Wykup dostęp 👉 https://teatrpiasku.pl/online 🤩 Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1068649890276428/

30.01.2021
16:00 - 16:45

Opowieść Wigilijna – Bożenarodzeniowe Rodzinne Show

Opowieści Wigilijne Live + 24H Gratis!
Widziałeś już „Opowieść Wigilijną”?
W takiej odsłonie na pewno nie!
Teatr Piasku Online serdecznie zaprasza na wyjątkowe premierowe show pt.: „Opowieści Wigilijne”
👉 https://teatrpiasku.pl/online 😍
Zobaczmy na żywo niesamowitą sztukę malowania piaskiem, pozostając w domowym zaciszu.
Usiądźmy wygodnie i razem z bliskimi dajmy się ponieść Bożonarodzeniowej atmosferze.
Przypomnijmy sobie, co w naszym życiu tak naprawdę jest ważne.
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zaprasza na rodzinne show pt.: „Opowieści Wigilijne” malowane piaskiem i transmitowane na żywo w Twoim domu przez Internet!
Do zobaczenia na https://teatrpiasku.pl/online
Jedynie 19 zł dla całej rodziny!
* jest to oferta specjalna, rabatowa, ilość biletów ograniczona do wyczerpania puli. W dniu wydarzenia cena za transmisję będzie wynosiła 30 zł.
Nagranie transmisji będzie dostępne do ponownego obejrzenia od godz. 21 do godziny 24 dnia następnego.
WESPRZYJ KULTURĘ W TRUDNYCH CZASACH. Wykup dostęp
👉 https://teatrpiasku.pl/online 🤩

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1068649890276428/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Opowieść Wigilijna – Bożenarodzeniowe Rodzinne Show

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.