Konkurs

OFERTA PRACY

Fundacja Pro Anima poszukuje specjalisty/ki ds. fundraisingu i marketingu     Fundacja Pro Anima działająca w obszarach kultury, aktywizacji i edukacji, poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/ki ds. fundraisingu i marketingu. Do obowiązków fundraisera należeć będzie: nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z darczyńcami i sponsorami, tworzenie, rozwój oraz realizacja strategii fundraisingowej, prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych oraz e-mail marketingowych, prowadzenie działań zwiększających efektywność działań fundraisingowych (zarządzanie bazą danych, monitorowanie wskaźników, przygotowanie raportów i opracowań) Praca stacjonarna - biuro mieści się w Białymstoku. Aplikacje (CV + zdjęcie) prosimy przesyłać na adres: biuro@proanima.pl . Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

11.01 - 24.01.2021
09:00 - 15:30

Fundacja Pro Anima poszukuje specjalisty/ki ds. fundraisingu i marketingu

 

 

Fundacja Pro Anima działająca w obszarach kultury, aktywizacji i edukacji, poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/ki ds. fundraisingu i marketingu.

Do obowiązków fundraisera należeć będzie:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z darczyńcami i sponsorami,
  • tworzenie, rozwój oraz realizacja strategii fundraisingowej,
  • prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych oraz e-mail marketingowych,
  • prowadzenie działań zwiększających efektywność działań fundraisingowych (zarządzanie bazą danych, monitorowanie wskaźników, przygotowanie raportów i opracowań)

Praca stacjonarna – biuro mieści się w Białymstoku.

Aplikacje (CV + zdjęcie) prosimy przesyłać na adres: biuro@proanima.pl . Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

proanima.pl

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.