fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Inne

OdBLOKuj miasto

Hasło: ładne miejsca w mieście. Odzew: jezioro, las, park, zabytki, aleje... A czy komuś przyszły do głowy wielokondygnacyjne budynki mieszkalne, popularnie zwane blokami? 🏙️ Widzimy je, mijamy, mieszkamy w nich, lubimy na nie narzekać. Są mocno wpisane w nasze miejskie życie, więc może dobrze byłoby do nich nie tylko przywyknąć, ale też się z nimi zaprzyjaźnić? Zapraszamy do udziału w wyjątkowej grze miejskiej, w której będzie trzeba wykazać się spostrzegawczością i instynktem prawdziwego znawcy blokowisk! Rozpoznaj bloki na zdjęciach w układance, podaj ich adres, a pomożesz nam odkryć, co kryje się za tym patchworkiem okien i balkonów! Współorganizacja: Projekt Miastowy

15.06.2020
23:55 - 00:00

Hasło: ładne miejsca w mieście. Odzew: jezioro, las, park, zabytki, aleje… A czy komuś przyszły do głowy wielokondygnacyjne budynki mieszkalne, popularnie zwane blokami? 🏙️ Widzimy je, mijamy, mieszkamy w nich, lubimy na nie narzekać. Są mocno wpisane w nasze miejskie życie, więc może dobrze byłoby do nich nie tylko przywyknąć, ale też się z nimi zaprzyjaźnić?

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej grze miejskiej, w której będzie trzeba wykazać się spostrzegawczością i instynktem prawdziwego znawcy blokowisk! Rozpoznaj bloki na zdjęciach w układance, podaj ich adres, a pomożesz nam odkryć, co kryje się za tym patchworkiem okien i balkonów!

Współorganizacja: Projekt Miastowy

OdBLOKuj miasto

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.