mazowieckie

Zapraszamy serdecznie w sobotę 18 września o godz. 19.00 do Klubu Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, na koncert duetu Bolewski & Tubis. Zespół wystąpi z nowym projektem zatytułowanym “Obywatel Jazz”. Jest to program, który wzmacnia pamięć o nieodżałowanym liderze zespołu Republika – Grzegorzu Ciechowskim.

W tym roku mija 20 lat od śmierci “Obywatela G.C.”, ale jego twórczość inkarnuje się przez innych artystów. Bolewski & Tubis postanowili przypomnieć repertuar Grzegorza Ciechowskiego w unikatowej, pełnej energii i improwizacji odsłonie. Usłyszymy zarówno flagowe utwory Republiki jak i z repertuaru Obywatela G.C. (m.in. “Nie pytaj o Polskę”, “Odchodząc”, “Zapytaj mnie czy Cię kocham”, “Śmierć w bikini” i wiele innych).

Zaskakujący pierwiastek improwizacji, sprawia, że muzyka duetu Bolewski & Tubis, określana jest jako wysmakowany balans między jazzem, a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają muzykom najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie zespół tworzy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet. Duet otrzymał nagrodę w kategorii zespół roku 2018 w plebiscycie Plastry Kultury, a klip do utworu „Rozproszenie” znalazł się w finałowej piątce ubiegłorocznej edycji konkursu Video Music Awards w kategorii debiut.

Skład zespołu:
Radosław Bolewski – perkusja, wokal
Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy

Wstęp: 20 zł.
Ilość miejsc ograniczona.
W celu rezerwacji miejsc, prosimy o kontakt telefoniczny z impresariatem Sochaczewskiego Centrum Kultury pod numerem: (46) 863-07-68.

Zapraszamy!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/207227788131736/

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.