swietokrzyskie

Nowy termin | Grażyna Łobaszewska – Największe przeboje

 

UWAGA, ZMIANA TERMINU!
Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 30 kwietnia 2021 r. w Kieleckim Centrum Kultury, znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze.
Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać. Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.
Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie supergrupa Ajagore
w składzie:
Sławomir Kornas – bas, śpiew
Maciej Kortas – gitary
Michał Szczeblewski – perkusja

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/645998486337669/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.