wiellkopolskie
8 września w Plener Promienista na naszej scenie zagości wyjątkowy projekt RAP’n’BRASS czyli niepowtarzalnie połączenie polskiego rapu oraz brzmienia nowoorleańskiego brass bandu.
Wystąpią donGURALesko x Dizzy Boyz Brass Band
__________________________________
Data: 18 września 2021
Godzina: 19:00
Miejsce: Plener Promienista, ul. Promienista 27a, Poznań
Bilety:
I pula 45 zł
II pula 55 zł
https://www.biletomat.pl/…/rapnbrass-donguralesko-x…/
__________________________________
Co sprawia, że przeboje Earth, Wind & Fire brzmią tak zjawiskowo ? Dlaczego James Brown porywał swą muzyką ludzi do tańca ? Gdzie tkwiła magia brzmienia The Chase ? Odpowiedź jest prosta –
w każdym z tych zespołów ważną rolę odgrywały instrumenty dęte: saksofony, puzony, tuba i trąbki. Taki zestaw wsparty charyzmatyczną partią wokalną oraz dynamiczną perkusją to gotowa recepta na niepowtarzalne, energetyczne brzmienie.
Właśnie taka idea przyświecała Jakubowi Domańskiemu, założycielowi Dizzy Boyz Brass Band. Stworzył zespół występujący w typowym nowoorleańskim składzie brass bandu. Dwa saksofony, dwie trąbki, dwa puzony i tuba oraz perkusja. Muzycy na co dzień związani są zawodowo z instytucjami kultury i sztuki wspólnie tworzą muzykę z pogranicza funku, jazzu, popu, rocka i latino.
Dizzy Boyz Brass Band – to bardzo interesujący projekt na polskiej scenie muzycznej. Każdy ich koncert to eksplozja energii i pozytywnych emocji.
Informacje pochodzą ze strony https://www.facebook.com/events/s/nowa-data-18092021-rapnbrass-d/487637492243201/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.