Spektakl, Transmisja online

Niebezpieczna gra VOD | Spektakl biletowany

Niebezpieczna gra VOD | Spektakl biletowany NIEBEZPIECZNA GRA Występują: Maria Seweryn, Mirosław Zbrojewicz Czas trwania: 90 min. (bez przerwy) Bilety: 20 zł Spektakl dostępny za pośrednictwem platformy VOD. Zakup biletów: https://www.mik.waw.pl/vod/ https://ewejsciowki.pl/.../niebezpieczna-gra--online *Premiera odbędzie się LIVE na platformie VOD 29 stycznia o godz. 19:00. Spektakl będzie następnie dostępny w formule video na żądanie do 26 lutego 2021 r. *** O spektaklu: Czy istnieją zbrodnia doskonała i zbrodniarz doskonały działający z mistrzowską precyzją i bez błędu? Nie – odpowiada Richard Stockwell, autor \"Niebezpiecznej gry\", nie – gdyż jesteśmy tylko, a może aż, ludźmi. A ci ulegają emocjom, działają pod wpływem impulsu, miewają gorsze i lepsze dni, kochają, nienawidzą, cierpią. Tak jak Rick i Jane, bohaterowie sztuki Stockwella. To właśnie między nimi toczy się niebezpieczna gra pozorów, kłamstw, niedopowiedzeń. Kto tak naprawdę jest ofiarą, a kto zbrodniarzem, kto kogo oszukuje, kto gra, a kto nie udaje – tego się do końca nie dowiemy. Role się zmieniają, fabuła się zapętla i prowadzi do niespodziewanego rozwiązania. Sztuka, przy wszystkich cechach dobrego kryminału – z morderstwem i zdradą w tle, oferuje jednak coś więcej niż sprawną, trzymającą w napięciu intrygę. To także historia o rolach, jakie w życiu odgrywamy i o tym, jak łatwo mogą się one zmienić, a my z oprawcy nagle stajemy się ofiarą lub odwrotnie. To wreszcie sztuka o przypadku w życiu, jego nieprzewidywalności i o pechu, który może zniweczyć nawet najbardziej idealny i misterny plan. Tak jak w historii Ricka i Jane, której zakończenie z pewnością nas zaskoczy. autor: Richard Stockwell reżyseria: Giovanny Castellanos [*] scenografia: Wojciech Stefaniak kostiumy: Wanda Kowalska muzyka: Kamil Pater tłumaczenie: Lucas Adamczyk zdjęcia: Rafał Latoszek współprodukcja: Teatr Muzyczny w Toruniu *** Mazowiecki Instytut Kultury jest beneficjentem Funduszu Wsparcia Kultury, pomocy finansowej polskiego rządu skierowanej do sektora kultury podczas pandemii COVID-19. Wsparcie finansowe umożliwiło przygotowanie nagrań spektaklu Teatru Mazowieckiego. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/3564230607024251/

29.01.2021
19:00 - 20:30

Niebezpieczna gra VOD | Spektakl biletowany

NIEBEZPIECZNA GRA
Występują: Maria Seweryn, Mirosław Zbrojewicz
Czas trwania: 90 min. (bez przerwy)
Bilety: 20 zł
Spektakl dostępny za pośrednictwem platformy VOD. Zakup biletów:
https://www.mik.waw.pl/vod/
https://ewejsciowki.pl/…/niebezpieczna-gra–online
*Premiera odbędzie się LIVE na platformie VOD 29 stycznia o godz. 19:00. Spektakl będzie następnie dostępny w formule video na żądanie do 26 lutego 2021 r.
***
O spektaklu:
Czy istnieją zbrodnia doskonała i zbrodniarz doskonały działający z mistrzowską precyzją i bez błędu? Nie – odpowiada Richard Stockwell, autor “Niebezpiecznej gry”, nie – gdyż jesteśmy tylko, a może aż, ludźmi. A ci ulegają emocjom, działają pod wpływem impulsu, miewają gorsze i lepsze dni, kochają, nienawidzą, cierpią.
Tak jak Rick i Jane, bohaterowie sztuki Stockwella. To właśnie między nimi toczy się niebezpieczna gra pozorów, kłamstw, niedopowiedzeń. Kto tak naprawdę jest ofiarą, a kto zbrodniarzem, kto kogo oszukuje, kto gra, a kto nie udaje – tego się do końca nie dowiemy. Role się zmieniają, fabuła się zapętla i prowadzi do niespodziewanego rozwiązania.
Sztuka, przy wszystkich cechach dobrego kryminału – z morderstwem i zdradą w tle, oferuje jednak coś więcej niż sprawną, trzymającą w napięciu intrygę. To także historia o rolach, jakie w życiu odgrywamy i o tym, jak łatwo mogą się one zmienić, a my z oprawcy nagle stajemy się ofiarą lub odwrotnie. To wreszcie sztuka o przypadku w życiu, jego nieprzewidywalności i o pechu, który może zniweczyć nawet najbardziej idealny i misterny plan. Tak jak w historii Ricka i Jane, której zakończenie z pewnością nas zaskoczy.
autor: Richard Stockwell
reżyseria: Giovanny Castellanos [*]
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Wanda Kowalska
muzyka: Kamil Pater
tłumaczenie: Lucas Adamczyk
zdjęcia: Rafał Latoszek
współprodukcja: Teatr Muzyczny w Toruniu
***
Mazowiecki Instytut Kultury jest beneficjentem Funduszu Wsparcia Kultury, pomocy finansowej polskiego rządu skierowanej do sektora kultury podczas pandemii COVID-19. Wsparcie finansowe umożliwiło przygotowanie nagrań spektaklu Teatru Mazowieckiego.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/3564230607024251/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Niebezpieczna gra VOD | Spektakl biletowany

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.