kujawsko-pomorskie
01.03 - 31.05.2021
w dniach: poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota, niedziela
10:00-23:59

NASZ NOWY FORDON konkurs fotograficzny

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do konkursu fotograficznego zatytułowanego NASZ NOWY FORDON organizowanego wspólnie z Radą Osiedla Nowy Fordon. Celem konkursu jest przede wszystkim budzenie zainteresowań przestrzenią, w której żyjemy, rozwijanie wrażliwości artystycznej i wykonanie fotografii pokazujących piękne, interesujące lub intrygujące miejsca w bydgoskiej dzielnicy Nowy Fordon.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przestrzeni Nowego Fordonu bez wątpienia jest wiele ciekawych miejsc, chętnie uczęszczanych przez wielu mieszkańców. Są także zakątki, o których wiedzą tylko nieliczni. Chcemy, aby pokazali nam Państwo te miejsca okiem własnego obiektywu!

Prace, poza oceną komisji konkursowej, podlegać będą ocenie także przez publiczność. W związku z tym głosowanie konkursowe odbędzie się na facebookowej stronie HANGARU KULTURY.

To nie wszystko! Prace Laureatów Konkursu oraz inne wyróżnione przez komisję konkursową zdjęcia znajdą się na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się oczywiście w HANGARZE KULTURY.

Więcej informacji na stronie konkursowej:
http://hangarkultury.liceumxv.edu.pl/2021/02/23/nasz-nowy-fordon-konkurs-fotograficzny/

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content