pomorskie

Halo Brzdące! Jesteście tam?

W oczekiwaniu na moment, kiedy będziemy mogli swobodnie wznowić cykl zajęć “1,2,3 Brzdące wkraczają do gry” zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne dla dzieci do trzech lat! 22 września Muzeum Emigracji wypełni się dźwiękami za sprawą zajęć umuzykalniających, poprowadzonych przez wspaniałą Agatę Świętoń. Podczas warsztatów opierających się o twórcze pomysły czerpiące z metody Edwina Gordona i logorytmiki pożegnamy lato przy dźwiękach instrumentów. Nie zabraknie również autorskich piosenek i zabaw. Zróbmy znów hałas w Muzeum!

Czas trwania: 30 minut. Jeśli pogoda pozwoli zajęcia odbędą się na tarasie Muzeum.
Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl.

Liczba miejsc ograniczona – na każdym zajęciach może być maksymalnie 10 dzieci.
W mailu proszę podać preferowaną godzinę zajęć.
Koszt: 10 zł, rodzeństwo + 7 zł, opiekunowie bezpłatnie.

Agata Świętoń – absolwentka śpiewu na wydziale jazzu w Konserwatorium w Amsterdamie, magister logopedii na Uniwersytecie Gdańskim. Jest autorką muzyki oraz tekstów dwóch płyt dla dzieci “Kolory” i “Emocje”, oraz nadchodzącej, nowej płyty “Dookoła”. Wraz z muzykami Pawłem Osickim i Ignacym Janem Wiśniewskim spotyka się z dziećmi i rodzicami na koncertach w całej Polsce.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/548688409716080/

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.