fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie dla dzieci, Edukacja kulturalna

Muzykowanie Na Letnim Dywanie // animacje dla dzieci

Któż nie chciałby przenieść się z powrotem do magicznych czasów dzieciństwa? Sposobem na to może być koncert dla najmłodszych „MUZYKOWANIE NA LETNIM DYWANIE”, na który serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami! Kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem to nie tylko dobry sposób na wspólny rodzinny czas, ale też rozwijanie wrażliwości artystycznej dziecka. Koncert \"MUZYKOWANIE NA LETNIM DYWANIE\" to zaproszenie do wspólnego muzykowania, tańczenia, śpiewania oraz grania na małych i dużych instrumentach. To nauka przez zabawę oraz odkrywanie świata tańca i muzyki. Wspólne muzykowanie dodatkowo uświetniają pokazy oraz animacje taneczne. Każdy koncert jest wyjątkowym doświadczeniem o innej tematyce, a od tematu koncertu zależy dobór utworów w danej odsłonie. Dzieci oraz dorośli bawią się i rozwijają przy muzyce granej na żywo. Koncert poprowadzą dwie wspaniałe i charyzmatyczne osobowości sceniczne znane z takich programów jak „X FACTOR” Gosia Lipka oraz „YOU CAN DANCE – PO PROSTU TAŃCZ” Maria Foryś. Obie prowadzące są aktywnymi pedagogami i doskonale rozumieją potrzeby najmłodszych. Pozostali członkowie zespołu to muzycy z bogatym doświadczeniem, instrumentaliści topowych polskich zespołów. Gosi i Marii będą akompaniować Przemek Zalewski (piano) oraz Karol Kozłowski (gitara, bas). Podczas tego magicznego koncertu wspólnie stworzą wyjątkową atmosferę, starannie dobierając repertuar oraz aktywności dla dzieci. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ UWAGA! W związku z przepisami sanitarnymi w wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 150 osób. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid_19.html) oraz aktualnych zaleceń GIS. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zadanie dofinansowane ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach: Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/347770752880166/

02.08.2020
15:00 - 16:00

Któż nie chciałby przenieść się z powrotem do magicznych czasów dzieciństwa? Sposobem na to może być koncert dla najmłodszych „MUZYKOWANIE NA LETNIM DYWANIE”, na który serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami!

Kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem to nie tylko dobry sposób na wspólny rodzinny czas, ale też rozwijanie wrażliwości artystycznej dziecka. Koncert “MUZYKOWANIE NA LETNIM DYWANIE” to zaproszenie do wspólnego muzykowania, tańczenia, śpiewania oraz grania na małych i dużych instrumentach. To nauka przez zabawę oraz odkrywanie świata tańca i muzyki. Wspólne muzykowanie dodatkowo uświetniają pokazy oraz animacje taneczne.

Każdy koncert jest wyjątkowym doświadczeniem o innej tematyce, a od tematu koncertu zależy dobór utworów w danej odsłonie. Dzieci oraz dorośli bawią się i rozwijają przy muzyce granej na żywo. Koncert poprowadzą dwie wspaniałe i charyzmatyczne osobowości sceniczne znane z takich programów jak „X FACTOR” Gosia Lipka oraz „YOU CAN DANCE – PO PROSTU TAŃCZ” Maria Foryś. Obie prowadzące są aktywnymi pedagogami i doskonale rozumieją potrzeby najmłodszych.

Pozostali członkowie zespołu to muzycy z bogatym doświadczeniem, instrumentaliści topowych polskich zespołów. Gosi i Marii będą akompaniować Przemek Zalewski (piano) oraz Karol Kozłowski (gitara, bas). Podczas tego magicznego koncertu wspólnie stworzą wyjątkową atmosferę, starannie dobierając repertuar oraz aktywności dla dzieci.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
UWAGA!
W związku z przepisami sanitarnymi w wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 150 osób. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid_19.html) oraz aktualnych zaleceń GIS.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zadanie dofinansowane ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/347770752880166/

Muzykowanie Na Letnim Dywanie // animacje dla dzieci

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.