fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Muzyka Zaklęta w Drewnie

Już w niedzielę 12 lipca ruszają ➡on-line⬅ koncerty 14.edycji Festiwalu Muzyka Zaklęta w Drewnie ❗ W ciągu najbliższych trzech miesięcy wysłuchamy artystów prezentujących różne gatunki, style i klimaty muzyczne, a scenerią ich występów będą niezwykłe obiekty wpisane na Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce, również te wpisane na listę UNESCO😍 Czeka na nas 11 koncertów: Kroke, Armonia Barocca Ensemble - Joanna Radziszewska, sopran, Orfeum Borkowskiego, Oskar Cenkier, GROHMAN ORCHESTRA, Tomasz Gołębiewski, Paulina Bisztyga, Hanka Wójciak, Konrad Ligas Music, Jacek Długosz, GGDuo, Monika Kowalczyk, Śrubki, Michał Jurkiewicz, Staszek Plewniak, Sylwia Przetak, Mateusz Pliniewicz, Michał Salamon, Miłosz Skwirut, Łukasz Jemioła, Joanna Słowińska, Stanisław Jan Klemens Słowiński, Jasiek Kusek 😊 ✅12.07.2020, godz. 19.00 Inauguracja Festiwalu - KROKE The Best Of Kroke Transmisja koncertu zarejestrowanego w Bukowiańskim Centrum Kultury „Dom Ludowy” https://www.facebook.com/events/269989914225974/ ✅19.07.2020, godz. 19.00 Armonia Barocca. Joanna Radziszewska – sopran, Marzena Biwo – skrzypce, Anna Firlus – klawesyn Słowo wstępne – Mateusz Borkowski Między Bogiem a Naturą. G. F. Händel - Neun Deutsche Arien Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele Matki Boskiej Różańcowej w Przydonicy https://www.facebook.com/events/276947353384973/ ✅26.07.2020, godz. 19.00 Oskar Cenkier Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. św. Leonarda w Lipnicy Murowanej (UNESCO) https://www.facebook.com/events/1608684679300222/ ✅2.08.2020, godz. 19.00 Grohman Orchestra KOCHAJMY Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. św. Klemensa w Zawoi https://www.facebook.com/events/4601642773183090/ ✅9.08.2020, godz. 19.00 Paulina Bisztyga, Hanka Wójciak – śpiew Konrad Ligas – akordeon, Jacek Długosz – gitara Franciszka Kierc – taniec Transmisja koncertu zarejestrowanego we dworze w Świdniku https://www.facebook.com/events/1631298583691914/ ✅16.08.2020, godz. 19.00 GG DUO. Gabi i Wojciech Gąsior Moja Cisza Transmisja koncertu zarejestrowanego w cerkwi pw. św. Paraskewy w Kwiatoniu (UNESCO) https://www.facebook.com/events/1146743405702193/ ✅23.08.2020, godz. 19.00 Monika Kowalczyk z Zespołem Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. św. Michała Archanioła w Binarowej (UNESCO) https://www.facebook.com/events/282677356150869/ ✅30.08.2020, godz. 19.00 Śrubki dzieciom Michał Jurkiewicz – Instrumenty klawiszowe, wokal, Staszek Plewniak – wokal, saksofon, Sylwia Przetak – wokal, Mateusz Pliniewicz – skrzypce Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Łętowni https://www.facebook.com/events/599259707632185/ ✅6.09.2020, godz. 19.00 Michał Salamon – piano, Miłosz Skwirut – kontrabas Transmisja koncertu zarejestrowanego w cerkwi pw. św. Jakuba Młodszego w Powroźniku (UNESCO) https://www.facebook.com/events/270817347323269/ ✅13.09.2020, godz. 19.00 Łukasz Jemioła – gitara, wokal, Urszula Czerniak – kontrabas Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i św. Barbary w Szyku https://www.facebook.com/events/2499563640304166/ ✅20.09.2020, godz. 19.00 Joanna Słowińska – śpiew, skrzypce, bęben obręczowy, Stanisław Słowiński – skrzypce, Jasiek Kusek – piano, Justyn Małodobry – kontrabas Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele św. Filipa i św. Jakuba w Sękowej (UNESCO) https://www.facebook.com/events/948955102211468/   Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/MuzykaZakletaWDrewnie/

16.08.2020
19:00-20:15
23.08.2020
19:00-20:15
30.08.2020
19:00-20:15
06.09.2020
19:00-20:15
13.09.2020
19:00-20:15
20.09.2020
19:00-20:15

Już w niedzielę 12 lipca ruszają ➡on-line⬅ koncerty 14.edycji Festiwalu Muzyka Zaklęta w Drewnie
W ciągu najbliższych trzech miesięcy wysłuchamy artystów prezentujących różne gatunki, style i klimaty muzyczne, a scenerią ich występów będą niezwykłe obiekty wpisane na Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce, również te wpisane na listę UNESCO😍

Czeka na nas 11 koncertów: Kroke, Armonia Barocca Ensemble – Joanna Radziszewska, sopran, Orfeum Borkowskiego, Oskar Cenkier, GROHMAN ORCHESTRA, Tomasz Gołębiewski, Paulina Bisztyga, Hanka Wójciak, Konrad Ligas Music, Jacek Długosz, GGDuo, Monika Kowalczyk, Śrubki, Michał Jurkiewicz, Staszek Plewniak, Sylwia Przetak, Mateusz Pliniewicz, Michał Salamon, Miłosz Skwirut, Łukasz Jemioła, Joanna Słowińska, Stanisław Jan Klemens Słowiński, Jasiek Kusek 😊

12.07.2020, godz. 19.00 Inauguracja Festiwalu – KROKE
The Best Of Kroke
Transmisja koncertu zarejestrowanego w Bukowiańskim Centrum Kultury „Dom Ludowy”
https://www.facebook.com/events/269989914225974/
19.07.2020, godz. 19.00 Armonia Barocca. Joanna Radziszewska – sopran, Marzena Biwo – skrzypce, Anna Firlus – klawesyn
Słowo wstępne – Mateusz Borkowski
Między Bogiem a Naturą. G. F. Händel – Neun Deutsche Arien
Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele Matki Boskiej Różańcowej w Przydonicy
https://www.facebook.com/events/276947353384973/
26.07.2020, godz. 19.00 Oskar Cenkier
Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. św. Leonarda w Lipnicy Murowanej (UNESCO)
https://www.facebook.com/events/1608684679300222/
2.08.2020, godz. 19.00 Grohman Orchestra
KOCHAJMY
Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. św. Klemensa w Zawoi
https://www.facebook.com/events/4601642773183090/
9.08.2020, godz. 19.00 Paulina Bisztyga, Hanka Wójciak – śpiew
Konrad Ligas – akordeon, Jacek Długosz – gitara
Franciszka Kierc – taniec
Transmisja koncertu zarejestrowanego we dworze w Świdniku
https://www.facebook.com/events/1631298583691914/
16.08.2020, godz. 19.00 GG DUO. Gabi i Wojciech Gąsior
Moja Cisza
Transmisja koncertu zarejestrowanego w cerkwi pw. św. Paraskewy w Kwiatoniu (UNESCO)
https://www.facebook.com/events/1146743405702193/
23.08.2020, godz. 19.00 Monika Kowalczyk z Zespołem
Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. św. Michała Archanioła
w Binarowej (UNESCO)
https://www.facebook.com/events/282677356150869/
30.08.2020, godz. 19.00 Śrubki dzieciom
Michał Jurkiewicz – Instrumenty klawiszowe, wokal, Staszek Plewniak – wokal, saksofon, Sylwia Przetak – wokal, Mateusz Pliniewicz – skrzypce
Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Łętowni
https://www.facebook.com/events/599259707632185/
6.09.2020, godz. 19.00 Michał Salamon – piano, Miłosz Skwirut – kontrabas
Transmisja koncertu zarejestrowanego w cerkwi pw. św. Jakuba Młodszego
w Powroźniku (UNESCO)
https://www.facebook.com/events/270817347323269/
13.09.2020, godz. 19.00 Łukasz Jemioła – gitara, wokal, Urszula Czerniak – kontrabas
Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele pw. św. Stanisława Biskupa
i św. Barbary w Szyku
https://www.facebook.com/events/2499563640304166/
20.09.2020, godz. 19.00 Joanna Słowińska – śpiew, skrzypce, bęben obręczowy, Stanisław Słowiński – skrzypce, Jasiek Kusek – piano, Justyn Małodobry – kontrabas
Transmisja koncertu zarejestrowanego w kościele św. Filipa i św. Jakuba
w Sękowej (UNESCO)
https://www.facebook.com/events/948955102211468/

 

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/MuzykaZakletaWDrewnie/

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.