Muzyka w komiksie [Taktownie O Komiksie]

Na kolejne spotkanie online dyskusyjnego klubu komiksowego – Taktownie O Komiksie zapraszamy 26 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18.00 na platformę ZOOM. Aby uzyskać link do wydarzenia należy poprawnie wypełnić poniższy formularz.
Tematyka spotkania: Muzyka w komiksie. W formularzy rejestracyjnym podawajcie propozycje lektur. Ciekawym dodatkiem mogą być musicalowe adaptacje komiksów czy sposób wprowadzania muzyki do ekranizacji komiksów, w których oryginalnie muzyki nie ma 🙂 Interpretacja tematu jak zawsze dowolna i szeroka!
Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/QirMvyWXTdjd9xeE6
Korzystając z formuły dyskusyjnych klubów książki, zapraszamy na comiesięczne spotkania poświęcone rozmowom o komiksach. Interesują nas zarówno komiksy nowe, jak i klasyczne, tradycyjne oraz te nowatorskie. Dyskutujemy o publikacjach europejskich, amerykańskich, a także japońskich. Na spotkania zapraszamy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.
Cykl organizowany jest przez Stowarzyszenie POP-ART oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczecinie Pokaż mniej

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2101000970040248/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.