Muzyka dla Ziemi – minikoncerty z przekazem na PLAY KRAKÓW

Paweł Domagała, Baranovski i Skubas grają „Muzykę dla Ziemi” ❗
Zmiany nie dokonują się z dnia na dzień – aby były trwałe, należy poświęcać im czas i energię, mówić o nich i przekonywać do ich wprowadzania innych ludzi.
Muzyka dla Ziemi – minikoncerty z przekazem na PLAY KRAKÓW

Wyprodukowany na potrzeby platformy PLAY KRAKÓW cykl muzyczny „Muzyka dla Ziemi – minikoncerty z przekazem”, w którym udział wzięli Paweł Domagała, Baranovski i Skubas, to nie tylko akustyczne koncerty zrealizowane w zielonej scenografii z widokiem na Wawel. To również projekt, w którym znani i lubiani artyści opowiadają o tym, jak możemy przekształcać otaczający nas świat dzięki wprowadzeniu drobnych zmian do swojego życia codziennego. Pierwszy koncert pojawi się na platformie PLAY KRAKÓW już 8 kwietnia 2021 roku🧡
🎫 Koncerty będą dostępne wyłącznie online za symboliczną opłatą 10 zł.
🔸 Organizatorami wydarzenia są Miasto Kraków i KBF.
🔸 Partnerem merytorycznym cyklu jest Open Eyes Economy Summit.
🔸 Partnerami cyklu “Ekokoncerty – Muzyka dla Ziemi” są: Factory Kraków, Art Studio oraz krakowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/247200410383661/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.