fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

MÓZG ON SCREEN vol. 3

Zapraszamy Państwa na 3 odcinek programu prezentującego ciekawych artystów poruszających się w różnych dziedzinach sztuki.   Program realizowany jest w formule telewizji na żywo. Oprócz skondensowanych wykonań artystycznych zawiera również rozmowy oscylujące wokół tematu funkcji sztuki i artysty we współczesnym świecie. W najbliższym odcinku wystąpią: Nina de Heney - kontrabas Piotr Grygor - elektronika Piort Grodzki - performence art Wojciech Trzciński - poezja Janek Koza - wideo animacje Angelika Fojtuch – performance art Jerzy Mazzoll – klarnet Echoplex - techno produkcja Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/656452051686468/

26.11 - 27.11.2020
20:00 - 01:00

Zapraszamy Państwa na 3 odcinek programu prezentującego ciekawych artystów poruszających się w różnych dziedzinach sztuki.

 

Program realizowany jest w formule telewizji na żywo. Oprócz skondensowanych wykonań artystycznych zawiera również rozmowy oscylujące wokół tematu funkcji sztuki i artysty we współczesnym świecie.

W najbliższym odcinku wystąpią:
Nina de Heney – kontrabas
Piotr Grygor – elektronika
Piort Grodzki – performence art
Wojciech Trzciński – poezja
Janek Koza – wideo animacje
Angelika Fojtuch – performance art
Jerzy Mazzoll – klarnet
Echoplex – techno produkcja

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/656452051686468/

MÓZG ON SCREEN vol. 3

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.