fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert

MOZART DA CAMERA / PIEŚNI I ARIE KONCERTOWE / POLSKA OPERA KRÓLEWSKA

KONCERT Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI TRANSMITOWANY NA ŻYWO – STREAMING LIVE NA KANALE YOUTUBE PROGRAM Wolfgang Amadeus Mozart Als Luise die Briefe ihres ungetreuen Liebhabers verbrannte KV 520 Das Lied der Trennung KV 519 Ich würd’ auf meinem Pfad KV 390/340c Abendempfindung an Laura KV 523 Sehnsucht nach dem Frühling KV 596 Das Veilchen KV 476 An Chloe KV 524 Die Verschweigung KV 518 Daphne, deine Rosenwangen KV 52 Warnung KV 433/416c Ridente la calma KV 152 Conservati fedele KV 23 Vado, ma dove? oh Dei! KV 583 Bella mia fiamma KV 528 Ombra felice KV 255 Die Alte KV 517 WYKONAWCY GABRIELA KAMIŃSKA SOPRAN DOROTA LACHOWICZ MEZZOSOPRAN DAGMARA DUDZIŃSKA FORTEPIAN Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Polską Operę Królewską: Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu. Zabierz ze sobą maseczkę. Po wejściu do budynku Teatru obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos. Po wejściu do budynku Teatru zdezynfekuj dłonie. Koniecznie podpisz Oświadczenie Uczestnika. Jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane oświadczenie, jeśli nie – wypełnij je Teatrze, w miejscu wskazanym przez obsługę. W dniu koncertu szatnia będzie nieczynna. Prosimy o zabranie okryć wierzchnich na widownię. Zajmij miejsce na widowni wskazane przez obsługę. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów! Przy wejściu do budynku dostępne są środki do dezynfekcji rąk. Przestrzeń wspólna oraz sanitarna jest dezynfekowana. Widownia będzie zapełniona w max 50%. Zachowujemy bezpieczną odległość. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji na miejscu wydarzenia lub telefonicznie +48 500 309 424. Regulamin sprzedaży biletów oraz uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Polską Operę Królewską Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia Artystycznego organizowanego przez Polską Operę Królewską w Warszawie Szanowni Państwo, informujemy, że podczas koncertu odbędzie się rejestracja oraz transmisja LIVE wydarzenia w serwisie YouTube. Koncert będzie przebiegał w warunkach dostosowanych do potrzeb realizacji nagrania. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji na miejscu wydarzenia lub telefonicznie 500 309 424.

13.06.2020
19:00 - 20:00

KONCERT Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI TRANSMITOWANY NA ŻYWO – STREAMING LIVE NA KANALE YOUTUBE

PROGRAM
Wolfgang Amadeus Mozart

Als Luise die Briefe ihres ungetreuen Liebhabers verbrannte KV 520
Das Lied der Trennung KV 519
Ich würd’ auf meinem Pfad KV 390/340c
Abendempfindung an Laura KV 523
Sehnsucht nach dem Frühling KV 596
Das Veilchen KV 476
An Chloe KV 524
Die Verschweigung KV 518
Daphne, deine Rosenwangen KV 52
Warnung KV 433/416c
Ridente la calma KV 152
Conservati fedele KV 23
Vado, ma dove? oh Dei! KV 583
Bella mia fiamma KV 528
Ombra felice KV 255
Die Alte KV 517

WYKONAWCY
GABRIELA KAMIŃSKA SOPRAN

DOROTA LACHOWICZ MEZZOSOPRAN

DAGMARA DUDZIŃSKA FORTEPIAN

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Polską Operę Królewską:

Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.
Zabierz ze sobą maseczkę. Po wejściu do budynku Teatru obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
Po wejściu do budynku Teatru zdezynfekuj dłonie.
Koniecznie podpisz Oświadczenie Uczestnika. Jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane oświadczenie, jeśli nie – wypełnij je Teatrze, w miejscu wskazanym przez obsługę.
W dniu koncertu szatnia będzie nieczynna. Prosimy o zabranie okryć wierzchnich na widownię.
Zajmij miejsce na widowni wskazane przez obsługę.
Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.
Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

Przy wejściu do budynku dostępne są środki do dezynfekcji rąk.

Przestrzeń wspólna oraz sanitarna jest dezynfekowana.

Widownia będzie zapełniona w max 50%.

Zachowujemy bezpieczną odległość.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji na miejscu wydarzenia lub telefonicznie +48 500 309 424.

Regulamin sprzedaży biletów oraz uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Polską Operę Królewską

Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia Artystycznego organizowanego przez Polską Operę Królewską w Warszawie

Szanowni Państwo,

informujemy, że podczas koncertu odbędzie się rejestracja oraz transmisja LIVE wydarzenia w serwisie YouTube. Koncert będzie przebiegał w warunkach dostosowanych do potrzeb realizacji nagrania. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji na miejscu wydarzenia lub telefonicznie 500 309 424.

MOZART DA CAMERA / PIEŚNI I ARIE KONCERTOWE / POLSKA OPERA KRÓLEWSKA

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.