fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
podlaskie

Koncert

Moriah Woods [USA] – Białystok

Moriah Woods po raz drugi przyjęła zaproszenie do 6-Ścian PUB Sześcian. Biografia Moriah Woods [USA] Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki tworzącą w stylistyce dark-folk/rock. Dorastając, będąc otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych, Moriah została zainspirowana twórczością takich artystów jak Johnny Cash, Townes Van Zandt, 16 Horsepower, Sharon Van Etten, czy Chelsea Wolfe. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk\'u oraz country oraz dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią. Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo jak i również z zespołem The Feral Trees. Z czasem wykonania solowe zostały urozmaicone o zespół, co w konsekwencji zaowocowało jej pierwszym studyjnym albumem w 2016 roku pt. \"The Road To Some Strange Forest\". Na wrzesień 2019 zapowiadana jest premiera nowej płyty Moriah Woods pt. \'Old Boy\'. Website: http://moriahwoodsmusic.com YouTube: https://www.youtube.com/moriahwoodsmusic Bandcamp: https://moriahwoods.bandcamp.com/ Facebook: https://www.facebook.com/Moriahwoodsmusic/ Instagram: https://www.instagram.com/moriahwoods PATRONAT MEDIALNY www.bstok.pl Portal Miejski Bstok.pl Bilety w Sześcian Pub 25 pln - przedsprzedaż 35 pln - w dniu koncertu Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/552984005564644/

04.02.2021
20:00 - 23:00

Moriah Woods po raz drugi przyjęła zaproszenie do 6-Ścian PUB Sześcian.

Biografia
Moriah Woods [USA]
Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki tworzącą w stylistyce dark-folk/rock. Dorastając, będąc otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych, Moriah została zainspirowana twórczością takich artystów jak Johnny Cash, Townes Van Zandt, 16 Horsepower, Sharon Van Etten, czy Chelsea Wolfe. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk’u oraz country oraz dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią.

Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo jak i również z zespołem The Feral Trees. Z czasem wykonania solowe zostały urozmaicone o zespół, co w konsekwencji zaowocowało jej pierwszym studyjnym albumem w 2016 roku pt. “The Road To Some Strange Forest”. Na wrzesień 2019 zapowiadana jest premiera nowej płyty Moriah Woods pt. ‘Old Boy’.

Website: http://moriahwoodsmusic.com
YouTube: https://www.youtube.com/moriahwoodsmusic
Bandcamp: https://moriahwoods.bandcamp.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Moriahwoodsmusic/
Instagram: https://www.instagram.com/moriahwoods

PATRONAT MEDIALNY
www.bstok.pl
Portal Miejski Bstok.pl

Bilety w Sześcian Pub
25 pln – przedsprzedaż
35 pln – w dniu koncertu

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/552984005564644/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Moriah Woods [USA] – Białystok

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.