fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spektakl

Monologi na cztery ściany i głos

Bądź elastyczny, bądź twardy, adaptuj się, zmieniaj, bądź spontaniczny, bądź przewidujący, adaptuj się bardziej, decyduj, wybieraj! Świat coraz szybszy i bezwzględny, szyderczo wbija paluch w oko młodych ludzi. Jak wchodzić w dorosłość w rzeczywistości pozbawionej konturów i pewników? Jak odnaleźć tożsamość w świecie, z którego wyrwano poczucie bezpieczeństwa? Grupa Teatralna KOKON zaprasza na światową prapremierę etiud filmowych \"Monologi na cztery ściany i głos\" w reżyserii Krystyny Jędrys. Wnikliwy komentarz i analiza własnych historii nieubłaganie odsłaniają porażające poczucie zagubienia na progu dorosłości. Zachęcamy do przyjrzenia się światu z perspektywy młodych ludzi, którzy teoretycznie mają przed sobą wszystko, ale najczęściej spowite gęstą mgłą. Przedstawienie online zostanie wyemitowane na profilu FB MOK Olsztyn w sobotę 6 czerwca o godz. 17:00. Grupa Teatralna KOKON skupia młodzież ze szkół średnich, studentów i dorosłych amatorów. Powstała w 1995 roku, od początku prowadzona jest przez aktorkę Krystynę Jędrys. W ciągu swojego istnienia zespół KOKONU zrealizował kilkanaście teatralnych premier i zagrał kilkadziesiąt przedstawień, w których wystąpiło niemal stu młodych aktorów. Każdy kolejny rok pracy przynosi teatrowi nagrody na festiwalach teatrów młodzieżowych, a jego przedstawienia wystawiane są również na arenie ogólnopolskiej. Dla wielu młodych aktorów teatralna przygoda rozpoczęta w KOKONIE zaowocowała potrzebą stałego kontaktu z teatrem, dla niektórych to początek artystycznej drogi ku profesjonalnym scenom.\" \"Monologi na cztery ściany i głos\" 👉 6 czerwca (sobota) / 17:00 fb MOK Olsztyn

06.06.2020
17:00 - 18:00

Bądź elastyczny, bądź twardy, adaptuj się, zmieniaj, bądź spontaniczny, bądź przewidujący, adaptuj się bardziej, decyduj, wybieraj! Świat coraz szybszy i bezwzględny, szyderczo wbija paluch w oko młodych ludzi. Jak wchodzić w dorosłość w rzeczywistości pozbawionej konturów i pewników? Jak odnaleźć tożsamość w świecie, z którego wyrwano poczucie bezpieczeństwa?

Grupa Teatralna KOKON zaprasza na światową prapremierę etiud filmowych “Monologi na cztery ściany i głos” w reżyserii Krystyny Jędrys. Wnikliwy komentarz i analiza własnych historii nieubłaganie odsłaniają porażające poczucie zagubienia na progu dorosłości. Zachęcamy do przyjrzenia się światu z perspektywy młodych ludzi, którzy teoretycznie mają przed sobą wszystko, ale najczęściej spowite gęstą mgłą. Przedstawienie online zostanie wyemitowane na profilu FB MOK Olsztyn w sobotę 6 czerwca o godz. 17:00.

Grupa Teatralna KOKON skupia młodzież ze szkół średnich, studentów i dorosłych amatorów. Powstała w 1995 roku, od początku prowadzona jest przez aktorkę Krystynę Jędrys. W ciągu swojego istnienia zespół KOKONU zrealizował kilkanaście teatralnych premier i zagrał kilkadziesiąt przedstawień, w których wystąpiło niemal stu młodych aktorów. Każdy kolejny rok pracy przynosi teatrowi nagrody na festiwalach teatrów młodzieżowych, a jego przedstawienia wystawiane są również na arenie ogólnopolskiej. Dla wielu młodych aktorów teatralna przygoda rozpoczęta w KOKONIE zaowocowała potrzebą stałego kontaktu z teatrem, dla niektórych to początek artystycznej drogi ku profesjonalnym scenom.”

“Monologi na cztery ściany i głos”
👉 6 czerwca (sobota) / 17:00
fb MOK Olsztyn

Monologi na cztery ściany i głos

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.