mazowieckie

Czołowa formacja niemieckiej sceny goth rockowej powraca do Polski! MONO INC. wystąpi w warszawskiej Progresji na początku przyszłego roku, a w ramach supportu zaprezentuje się chorwacka Manntra.

➡️ MONO INC. (Niemcy / NoCut) – rock gotycki, dark rock
MONO INC. nieprzerwanie od początku swojej działalności wyróżnia się charakterystycznym brzmieniem, dzięki któremu grupa od lat znajduje się w czołówce niemieckiej sceny dark rockowej. Tuż po stadionowej trasie u boku Unheilig w 2010 roku formacja zaczęła koncertować na największych obiektach w Niemczech, co zaowocowało wzrostem popularności w zawrotnym tempie. Kwartet współpracował m.in. Tilo Wolffem (Lacrimosa) czy Chrisem Charmsem (Lord of the Lost), a jednym z owoców tych kooperacji jest hymn sceny gotyckiej – „Children of the Dark”, który znalazł się na płycie „Together Till the End”. Na przestrzeni ponad 20 letniej działalności zespół wydał 11 albumów, a za sprawą ostatniego z nich – „The Book of Fire” – po raz pierwszy w swojej historii zawojował pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów w Niemczech.

🌐 MONO INC. na Facebooku
🌐 MONO INC. na Instagramie

Posłuchaj:
🔈 Children of the Dark
🔈 Shining Light” feat. Tilo Wolff
🔈 Right for the Devil feat. Tanzwut

➡️ MANNTRA (Chorwacja / NoCut) – folk rock, industrial
Manntra to chorwacki zespół założony w 2011 roku. Grupa wydała jak dotąd 4 albumy, ale już 26 marca dorobek ten zostanie powiększony o kolejny materiał, zatytułowany „Monster Mind Consuming”. Muzyka kwintetu to intrygująca mieszanka chorwackiego folku, metalu oraz industrialu, która idealnie sprawdza się na koncertach.

🌐 Manntra na Facebooku
🌐 Manntra na Instagramie

Posłuchaj:
🔈 Ori ori
🔈 Kisa
🔈 Slave

MONO INC.
+SUPPORT: MANNTRA
20.01.2022
Warszawa / Progresja

🎟BILETY
Punkty sprzedaży: Biletomat, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim

Oświadczenie COVID-19 do pobrania
⚠️Szanowni Państwo, prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: [KLIK]
📄 Regulamin wydarzenia
🌿 W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

MONO INC. The Book Of Fire Tour 2022 | Warszawa

Źródło imprezy w Warszawie: FB


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content