Koncert, Transmisja online

Mistrz Walerian [bezpłatna premiera online]

Mistrz Walerian [bezpłatna premiera online] Bezpłatna premiera online, która odbędzie się na kanałach Filharmonii w serwisach Facebook http://bit.ly/FSnaFB i YouTube https://bit.ly/EDUFS naYT. „Mistrz Walerian” to nowa, dedykowana starszym melomanom, odsłona koncertu rodzinnego „Walerianowe Kropelki”, który odbył się w Filharmonii 6 grudnia 2020 r. „Walerianowe kropelki” to tytuł niegdyś znany każdemu melomanowi w Szczecinie. Tak nazywała się cykliczna rubryka o muzyce, publikowana w „Kurierze Szczecińskim”. Jej autor, dyrygent, kompozytor, popularyzator muzyki, publicysta i pedagog Walerian Pawłowski był jedną z najpopularniejszych postaci życia muzycznego powojennego Szczecina. Z okazji setnej rocznicy urodzin Maestro Waleriana, przypomnimy jego sylwetkę, pełne humoru opowieści muzyczne, ożywimy wspomnieniami melomanów i osób związanych z Mistrzem. Urszula Kwaśniewska, Katarzyna Conder, Małgorzata Borowiecka oraz Piotr Urbański opowiedzą o Walerianie Pawłowskim, którego znali jako współpracownika oraz przyjaciela. Słuchając koncertu przeniesiecie się w czasy Mistrza Waleriana. --- Patronami medialnymi koncertu są TVP 3 Szczecin oraz Kurier Szczeciński. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/737499743812604/

24.01.2021
17:00 -

Mistrz Walerian [bezpłatna premiera online]

Bezpłatna premiera online, która odbędzie się na kanałach Filharmonii w serwisach
Facebook http://bit.ly/FSnaFB i
YouTube https://bit.ly/EDUFS naYT.
„Mistrz Walerian” to nowa, dedykowana starszym melomanom, odsłona koncertu rodzinnego „Walerianowe Kropelki”, który odbył się w Filharmonii 6 grudnia 2020 r. „Walerianowe kropelki” to tytuł niegdyś znany każdemu melomanowi w Szczecinie. Tak nazywała się cykliczna rubryka o muzyce, publikowana w „Kurierze Szczecińskim”. Jej autor, dyrygent, kompozytor, popularyzator muzyki, publicysta i pedagog Walerian Pawłowski był jedną z najpopularniejszych postaci życia muzycznego powojennego Szczecina.
Z okazji setnej rocznicy urodzin Maestro Waleriana, przypomnimy jego sylwetkę, pełne humoru opowieści muzyczne, ożywimy wspomnieniami melomanów i osób związanych z Mistrzem. Urszula Kwaśniewska, Katarzyna Conder, Małgorzata Borowiecka oraz Piotr Urbański opowiedzą o Walerianie Pawłowskim, którego znali jako współpracownika oraz przyjaciela. Słuchając koncertu przeniesiecie się w czasy Mistrza Waleriana.

Patronami medialnymi koncertu są TVP 3 Szczecin oraz Kurier Szczeciński.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/737499743812604/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Mistrz Walerian [bezpłatna premiera online]

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.