fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spektakl, Transmisja online

Miłosna Pułapka Spektakl

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? Spektakl jest zaplanowany na 24 listopada godz.18 w Kino Renesans Ryki. Bilety 80 i 70 zł (bilet grupowy minimum 10 osób). Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/555977338295619

24.11.2020
18:00 - 21:00

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną.

Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną?

Spektakl jest zaplanowany na 24 listopada godz.18 w Kino Renesans Ryki. Bilety 80 i 70 zł (bilet grupowy minimum 10 osób).

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/555977338295619

Miłosna Pułapka Spektakl

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.