fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert

Mikromusic Live+Stream Festival

MIKROMUSIC !!! 2 sierpnia (niedziela) 19:00 Live+Stream Festival  2 miesiące muzyki  weekendowe koncerty  gramy festiwalowo przez całe lato  oglądasz, gdzie chcesz – pod sceną lub w streamingu stawiamy na jakość HD Centrum Praskie Koneser, w Butelkowni BILETY NA KONCERT NA ŻYWO: 75 ZŁ DOSTĘP NA KONCERT W STREAMIE NA ŻYWO: 20 ZŁ To nowy miejski festiwal dla Ciebie – fana dobrej polskiej muzyki, pozytywnych emocji, wspólnych przeżyć, koncertowej magii i wspólnoty kulturowej. A także nowych technologii, dzięki którym możesz stanąć pod sceną i śpiewać razem z ulubionym artystą czy wziąć udział w rozmowie z nim – w realu lub online. W lipcowe i sierpniowe weekendy 2020r. wystąpią dla Was fantastyczne gwiazdy polskiej sceny muzycznej – pierwsze ogłoszenia artystów już wkrótce! Polubcie nasz profil i włączcie powiadomienia!  Co to jest Live+Stream Festival? To festiwal, który dzieje się na żywo – z publicznością pod sceną i z publicznością online. Obie formy uczestnictwa w Live+Stream Festival są biletowane, bo #płacęzakulturę. Impulsem do realizacji festiwalu, który dzieje się też online była sytuacja związana z pandemią. Dziś, gdy powoli odmrażane są obostrzenia związane z organizacją koncertów i wydarzeń kulturalnych, ruszamy z naszym nowym projektem i zapraszamy Cię do dołączenia do nas! Bo my jesteśmy głodni koncertów, a Ty? Gdzie odbędzie się festiwal? W nowej muzycznej miejscówce w Warszawie – w Butelkowni na terenie Centrum Praskie Koneser  Bilety Będą dostępne online na stronie Going. i w dniu koncertu przed wejściem na teren. Dla fanów, którzy kupią bilet na koncert mamy strefę chilloutową i gastronomiczną - to tam będą się dobywały spotkania i rozmowy z artystami, podczas których będziecie mogli zadać im pytania.  Uwaga! Niektóre koncerty będą streamowane live. Bilety na nie będą dostępne także na stronie Going. Dla fanów, którzy kupią bilet na koncert w streamie, zapewniamy transmisję na żywo koncertu w jakości HD, bezpośrednią styczność z artystą, wiele kamer, wirtualne wejście na scenę itp. Ceny biletów będą podane przy poszczególnych ogłoszeniach i w naszych wydarzeniach na Facebooku. Kim jesteśmy? Zjedliśmy zęby na produkcjach festiwalowych, koncertach, trasach koncertowych i wydarzeniach kulturalnych. Postanowiliśmy nie siedzieć z założonymi rękami, tylko działać – bo organizacja i produkcja koncertów to nasza pasja i sposób na życie. Bo uwielbiamy dobrą polską muzykę i chcemy ją promować. Teraz działamy razem i robimy Live+Stream Festival. Zapraszamy!  informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/276946376717617  

02.08.2020
19:00 -

MIKROMUSIC !!!

2 sierpnia (niedziela) 19:00

Live+Stream Festival
➡️ 2 miesiące muzyki
➡️ weekendowe koncerty
➡️ gramy festiwalowo przez całe lato
➡️ oglądasz, gdzie chcesz – pod sceną lub w streamingu
➡️ stawiamy na jakość HD
Centrum Praskie Koneser, w Butelkowni
BILETY NA KONCERT NA ŻYWO: 75 ZŁ
DOSTĘP NA KONCERT W STREAMIE NA ŻYWO: 20 ZŁ
To nowy miejski festiwal dla Ciebie – fana dobrej polskiej muzyki, pozytywnych emocji, wspólnych przeżyć, koncertowej magii i wspólnoty kulturowej. A także nowych technologii, dzięki którym możesz stanąć pod sceną i śpiewać razem z ulubionym artystą czy wziąć udział w rozmowie z nim – w realu lub online.
W lipcowe i sierpniowe weekendy 2020r. wystąpią dla Was fantastyczne gwiazdy polskiej sceny muzycznej – pierwsze ogłoszenia artystów już wkrótce! Polubcie nasz profil i włączcie powiadomienia!
🎵 Co to jest Live+Stream Festival?
To festiwal, który dzieje się na żywo – z publicznością pod sceną i z publicznością online. Obie formy uczestnictwa w Live+Stream Festival są biletowane, bo #płacęzakulturę. Impulsem do realizacji festiwalu, który dzieje się też online była sytuacja związana z pandemią. Dziś, gdy powoli odmrażane są obostrzenia związane z organizacją koncertów i wydarzeń kulturalnych, ruszamy z naszym nowym projektem i zapraszamy Cię do dołączenia do nas! Bo my jesteśmy głodni koncertów, a Ty?
🎵Gdzie odbędzie się festiwal?
W nowej muzycznej miejscówce w Warszawie – w Butelkowni na terenie
Centrum Praskie Koneser
🎵 Bilety
Będą dostępne online na stronie Going. i w dniu koncertu przed wejściem na teren. Dla fanów, którzy kupią bilet na koncert mamy strefę chilloutową i gastronomiczną – to tam będą się dobywały spotkania i rozmowy z artystami, podczas których będziecie mogli zadać im pytania.
🎵 Uwaga!
Niektóre koncerty będą streamowane live. Bilety na nie będą dostępne także na stronie Going.
Dla fanów, którzy kupią bilet na koncert w streamie, zapewniamy transmisję na żywo koncertu w jakości HD, bezpośrednią styczność z artystą, wiele kamer, wirtualne wejście na scenę itp.
Ceny biletów będą podane przy poszczególnych ogłoszeniach i w naszych wydarzeniach na Facebooku.
🎵Kim jesteśmy?
Zjedliśmy zęby na produkcjach festiwalowych, koncertach, trasach koncertowych i wydarzeniach kulturalnych. Postanowiliśmy nie siedzieć z założonymi rękami, tylko działać – bo organizacja i produkcja koncertów to nasza pasja i sposób na życie. Bo uwielbiamy dobrą polską muzykę i chcemy ją promować. Teraz działamy razem i robimy Live+Stream Festival.
Zapraszamy! 
informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/276946376717617

 

Mikromusic Live+Stream Festival

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.