fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online

MĄŻ I ŻONA

Fundacja im. Stanisława Moniuszki oraz Krakowski Teatr Komedii mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich oraz każdego z osobna na spektakl teatralny pt. \"MĄŻ I ŻONA\", który – w tych trudnych dla widzów czasie – będzie można zobaczyć w … INTERNECIE! Zaczynamy o godz. 20 Możesz obejrzeć go bezpłatnie na kanale youtube Fundacja Stanisława Moniuszki w ramach swoich działań promuje kulturę wysoką. Pragniemy przybliżyć widzom nie tylko sztukę teatralną, ale … nie zapominamy o Moniuszce! W spektaklach nie zabraknie bowiem „MONIUSZKOWSKICH AKCENTÓW”, które widzowie będą mieli za zadanie odszukać. Więc koniecznie zasiądź wygodnie i ciesz się sztuką u Siebie w domu. Do projektu jako partnerów zaprosiliśmy Agencję Eventową STAO oraz Warszawskie Centrum Prasowe Foksal. Wkrótce więcej informacji! Śledź nasz profil. Zapraszamy! Bądźmy razem…w sieci! „Mąż i żona” – czyli przyjaciel przyjacielowi rogaczem. Genialny Aleksander hrabia Fredro opisał zawsze aktualny problem zdrady, więc dopóki będą: mąż, żona i przyjaciel, dopóty trofea myśliwskie nie tylko dla ozdoby będą wisiały, ale ku przestrodze. Spektakl wyreżyserował Maciej Luśnia w smacznej, wyrafinowanej konwencji lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Reżyseria: Maciej Luśnia Scenografia i kostiumy: Ewa Cisowska Nagrania, instrumenty: Marceli Luśnia Układ tańca: Karol Donda Pracowni krawiecka: Barbara Czerwińska-Cakpo Obsada: Maciej Luśnia, Jan Korwin-Kochanowski, Aneta Gierat, Natalia Pietrasz Projekt realizowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach akcji „Kultura w Sieci”. Celem programu jest finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym, których odbiór następuje poprzez narzędzia on-line.

19.06.2020
20:00 - 23:00

Fundacja im. Stanisława Moniuszki oraz Krakowski Teatr Komedii mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich oraz każdego z osobna na spektakl teatralny pt. “MĄŻ I ŻONA“, który – w tych trudnych dla widzów czasie – będzie można zobaczyć w … INTERNECIE!

Zaczynamy o godz. 20

Możesz obejrzeć go bezpłatnie na kanale youtube

Fundacja Stanisława Moniuszki w ramach swoich działań promuje kulturę wysoką. Pragniemy przybliżyć widzom nie tylko sztukę teatralną, ale … nie zapominamy o Moniuszce! W spektaklach nie zabraknie bowiem „MONIUSZKOWSKICH AKCENTÓW”, które widzowie będą mieli za zadanie odszukać. Więc koniecznie zasiądź wygodnie i ciesz się sztuką u Siebie w domu.

Do projektu jako partnerów zaprosiliśmy Agencję Eventową STAO oraz Warszawskie Centrum Prasowe Foksal.

Wkrótce więcej informacji! Śledź nasz profil.
Zapraszamy!
Bądźmy razem…w sieci!

„Mąż i żona” – czyli przyjaciel przyjacielowi rogaczem. Genialny Aleksander hrabia Fredro opisał zawsze aktualny problem zdrady, więc dopóki będą: mąż, żona i przyjaciel, dopóty trofea myśliwskie nie tylko dla ozdoby będą wisiały, ale ku przestrodze. Spektakl wyreżyserował Maciej Luśnia w smacznej, wyrafinowanej konwencji lat dwudziestych ubiegłego stulecia.
Reżyseria: Maciej Luśnia
Scenografia i kostiumy: Ewa Cisowska
Nagrania, instrumenty: Marceli Luśnia
Układ tańca: Karol Donda
Pracowni krawiecka: Barbara Czerwińska-Cakpo
Obsada: Maciej Luśnia, Jan Korwin-Kochanowski, Aneta Gierat, Natalia Pietrasz

Projekt realizowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach akcji „Kultura w Sieci”.
Celem programu jest finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym, których odbiór następuje poprzez narzędzia on-line.

MĄŻ I ŻONA

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.