fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie dla dzieci

Marta Andrzejczyk: Opowieści z szafy – ciąg dalszy

By odbywać fascynujące podróże w nieznane, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Czasem wystarczy jedynie rozejrzeć się uważnie, bo przecież wokół nas aż roi się od miejsc przepełnionych magią i tajemnicą. Może tylko trochę zapomnieliśmy jak ich szukać? 👉 Marta Andrzejczyk odkrywa niezwykły, bezkresny świat artystycznych fantazji i bzików, ukryty za drzwiami starej, przedwojennej szafy. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 9 lat na dalszy ciąg historii pełnych ciepła i retro-uroku. O tym, że prawie wszystko jest możliwe, jeśli się tylko bardzo chce, a granice wyobraźni i sztuki - nie istnieją. 👉 \"Opowieści z szafy\" to wyprawa z dziećmi do miejsc, w których nigdy nie wydarza się nic złego. Zróbcie z nami kolejny krok w artystycznej wyprawie w nieznane! Marta Andrzejczyk: Opowieści z szafy 👉 24 maja (ND) // godz. 17:00 👉 1 czerwca (PN) // godz. 17:00 👉 14 czerwca (ND) // godz. 17:00 fb MOK Olsztyn

By odbywać fascynujące podróże w nieznane, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Czasem wystarczy jedynie rozejrzeć się uważnie, bo przecież wokół nas aż roi się od miejsc przepełnionych magią i tajemnicą. Może tylko trochę zapomnieliśmy jak ich szukać?

👉 Marta Andrzejczyk odkrywa niezwykły, bezkresny świat artystycznych fantazji i bzików, ukryty za drzwiami starej, przedwojennej szafy. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 9 lat na dalszy ciąg historii pełnych ciepła i retro-uroku. O tym, że prawie wszystko jest możliwe, jeśli się tylko bardzo chce, a granice wyobraźni i sztuki – nie istnieją.

👉 “Opowieści z szafy” to wyprawa z dziećmi do miejsc, w których nigdy nie wydarza się nic złego. Zróbcie z nami kolejny krok w artystycznej wyprawie w nieznane!

Marta Andrzejczyk: Opowieści z szafy
👉 24 maja (ND) // godz. 17:00
👉 1 czerwca (PN) // godz. 17:00
👉 14 czerwca (ND) // godz. 17:00
fb MOK Olsztyn

Marta Andrzejczyk: Opowieści z szafy – ciąg dalszy

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.