Spotkanie autorskie, Transmisja online

Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć. Spotkanie online z Violettą Ozminkowski

Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć. Spotkanie online z Violettą Ozminkowski Maria Czubaszek, postać wyjątkowa, dla wielu kontrowersyjna, mistrzyni ostrych sądów i czułej drwiny, skradła serca milionom Polaków. Niechętnie mówiła o sobie, zasłaniając się kilkoma dyżurnymi anegdotami. Nie lubiła dzieci, zdrowego trybu życia, podróży, kochała palenie i psy. Wojciech Karolak nic nie zmienił w pokoju żony od jej śmierci. Violetcie Ozminkowski udało się wejść w ten zatrzymany świat, poznać archiwum satyryczki i namówić na szczere rozmowy jej najbliższych. Dzięki temu mogła w niezwykły sposób opowiedzieć historię fascynującej kobiety, która pod uśmiechem skrywała samotność, smutek, a bywało, że i rozpacz... Violetta Ozminkowski - dziennikarka i pisarka, autorka bestsellerowej biografii Michaliny Wisłockiej \"Sztuka kochania gorszycielki\", na podstawie której został nakręcony film \"Sztuka kochania\", za życia Marii Czubaszek przekomarzała się z nią, że jak nie poczęstuje papierosem, napisze jej biografię. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Podczas transmisji będzie możliwość zadawania pytań autorce. Do zobaczenia! Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/5090209697688290/

23.02.2021
20:00 -
proanima.pl

Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć. Spotkanie online z Violettą Ozminkowski

Maria Czubaszek, postać wyjątkowa, dla wielu kontrowersyjna, mistrzyni ostrych sądów i czułej drwiny, skradła serca milionom Polaków. Niechętnie mówiła o sobie, zasłaniając się kilkoma dyżurnymi anegdotami. Nie lubiła dzieci, zdrowego trybu życia, podróży, kochała palenie i psy.
Wojciech Karolak nic nie zmienił w pokoju żony od jej śmierci. Violetcie Ozminkowski udało się wejść w ten zatrzymany świat, poznać archiwum satyryczki i namówić na szczere rozmowy jej najbliższych. Dzięki temu mogła w niezwykły sposób opowiedzieć historię fascynującej kobiety, która pod uśmiechem skrywała samotność, smutek, a bywało, że i rozpacz…
Violetta Ozminkowski – dziennikarka i pisarka, autorka bestsellerowej biografii Michaliny Wisłockiej “Sztuka kochania gorszycielki”, na podstawie której został nakręcony film “Sztuka kochania”, za życia Marii Czubaszek przekomarzała się z nią, że jak nie poczęstuje papierosem, napisze jej biografię.
Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.
Podczas transmisji będzie możliwość zadawania pytań autorce.
Do zobaczenia!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/5090209697688290/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć. Spotkanie online z Violettą Ozminkowski

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.