Spektakl, Transmisja online

“Machia” reż. Juliusz Machulski / bezpłatne pokazy spektaklu online /

\"Machia\" reż. Juliusz Machulski / bezpłatne pokazy spektaklu online / ➖\"MACHIA\"➖ ulubiony spektakl naszych widzów powraca❗️ Tym razem w wersji online. 🎭🌨🧐 🔴 W dniach 18-25 lutego zapraszamy na stronę 💻 http://video.teatrstary.eu/video/machia/, na której bezpłatnie udostępniamy 🎥rejestrację spektaklu. „Machia” to pierwsza sztuka wystawiona na deskach teatru dramatycznego, której Juliusz Machulski jest zarazem autorem i reżyserem, napisana specjalnie dla Teatru Starego. \"Machia\" 📽 scenariusz i reżyseria: Juliusz Machulski 💡scenografia, kostiumy i reżyseria świateł: Justyna Łagowska 🎹 muzyka: Piotr Selim 💃🕺 występują: Adam Ferency (Aktor Teatru Dramatycznego M. St. Warszawy), Piotr Głowacki, Marta Ledwoń Czas trwania spektaklu: 95 minut Spektakl zarejestrowano w grudniu 2020r. ☑️ „Machia” to sztuka poświęcona osobie Niccolo Machiavellego, którego 545. rocznica urodzin przypadła na dzień premiery spektaklu (4 maja 2014r.). Prezentuje ciekawe, zrywające z dotychczasowymi stereotypami spojrzenie na tę postać, rzucając zarazem światło na pasjonujący kontekst polityczny i historyczny epoki włoskiego renesansu. Przede wszystkim jest to jednak psychologiczny pojedynek dwóch silnych osobowości, z których żadna nie jest taką, jaką może się wydawać na początku. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/416853716042681/

proanima.pl

“Machia” reż. Juliusz Machulski / bezpłatne pokazy spektaklu online /

➖”MACHIA”➖ ulubiony spektakl naszych widzów powraca❗️ Tym razem w wersji online. 🎭🌨🧐
🔴 W dniach 18-25 lutego zapraszamy na stronę 💻 http://video.teatrstary.eu/video/machia/, na której bezpłatnie udostępniamy 🎥rejestrację spektaklu.
„Machia” to pierwsza sztuka wystawiona na deskach teatru dramatycznego, której Juliusz Machulski jest zarazem autorem i reżyserem, napisana specjalnie dla Teatru Starego.
“Machia”
📽 scenariusz i reżyseria: Juliusz Machulski
💡scenografia, kostiumy i reżyseria świateł: Justyna Łagowska
🎹 muzyka: Piotr Selim
💃🕺 występują: Adam Ferency (Aktor Teatru Dramatycznego M. St. Warszawy), Piotr Głowacki, Marta Ledwoń
Czas trwania spektaklu: 95 minut
Spektakl zarejestrowano w grudniu 2020r.
☑️ „Machia” to sztuka poświęcona osobie Niccolo Machiavellego, którego 545. rocznica urodzin przypadła na dzień premiery spektaklu (4 maja 2014r.). Prezentuje ciekawe, zrywające z dotychczasowymi stereotypami spojrzenie na tę postać, rzucając zarazem światło na pasjonujący kontekst polityczny i historyczny epoki włoskiego renesansu.
Przede wszystkim jest to jednak psychologiczny pojedynek dwóch silnych osobowości, z których żadna nie jest taką, jaką może się wydawać na początku.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/416853716042681/

Udostępnij:

FacebookTwitter


“Machia” reż. Juliusz Machulski / bezpłatne pokazy spektaklu online /

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.