Transmisja online, Wykład

LUTY ONLINE Z MIŁOŚCIĄ I FILOZOFIĄ

𝗜𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗹𝘂𝘁𝘆, 𝗽𝗼𝗱𝗸𝘂𝗷 (𝗸𝘂𝗹𝘁𝘂𝗿𝗮𝗹𝗻𝗲) 𝗯𝘂𝘁𝘆! W lutym czeka na Was sporo kulturalnych, filozoficznych i miłosnych atrakcji. Nie wiemy kiedy nas otworzą, a więc póki co zapraszamy Was do naszego Internetowego Domu Kultury, a w programie między innymi: 𝗭 𝗠𝗜Ł𝗢Ś𝗖𝗜 𝗗𝗢 (𝗣𝗢𝗣) 𝗞𝗨𝗟𝗧𝗨𝗥𝗬 12, 13, 14 lutego/ Facebook Jak myślenie o miłości kształtuje popkulturę? Jakie obrazy miłości widzimy włączając Netflixa? Czym są romanse w grach wideo i... o co w ogóle w nich chodzi? Na te i inne pytania odpowiemy w cyklu naszych mini wykładów. * * * ŁĄ𝗖𝗭𝗬𝗠𝗬 𝗦𝗘𝗥𝗖𝗔 13 lutego/ Facebook Familijne warsztaty krawieckie z dużą dozą miłości. * * * 𝗨𝗥𝗢𝗗𝗭𝗜𝗡𝗬 𝗔𝗥𝗧𝗨𝗥𝗔 𝗦𝗖𝗛𝗢𝗣𝗘𝗡𝗛𝗔𝗨𝗘𝗥𝗔 - 𝗪𝗘𝗘𝗞𝗘𝗡𝗗 𝗭 𝗙𝗜𝗟𝗢𝗭𝗢𝗙𝗘𝗠 22, 23, 24 lutego/ Facebook Mini wykłady o filozofii w życiu codziennym z Arturem w roli głównej. Szczegóły wydarzeń wkrótce. Śledźcie nasz profil na FB. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/743266056306466/

𝗜𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗹𝘂𝘁𝘆, 𝗽𝗼𝗱𝗸𝘂𝗷 (𝗸𝘂𝗹𝘁𝘂𝗿𝗮𝗹𝗻𝗲) 𝗯𝘂𝘁𝘆!
W lutym czeka na Was sporo kulturalnych, filozoficznych i miłosnych atrakcji. Nie wiemy kiedy nas otworzą, a więc póki co zapraszamy Was do naszego Internetowego Domu Kultury, a w programie między innymi:

𝗭 𝗠𝗜Ł𝗢Ś𝗖𝗜 𝗗𝗢 (𝗣𝗢𝗣) 𝗞𝗨𝗟𝗧𝗨𝗥𝗬
12, 13, 14 lutego/ Facebook
Jak myślenie o miłości kształtuje popkulturę?
Jakie obrazy miłości widzimy włączając Netflixa?
Czym są romanse w grach wideo i… o co w ogóle w nich chodzi?
Na te i inne pytania odpowiemy w cyklu naszych mini wykładów.
* * *

ŁĄ𝗖𝗭𝗬𝗠𝗬 𝗦𝗘𝗥𝗖𝗔
13 lutego/ Facebook
Familijne warsztaty krawieckie z dużą dozą miłości.
* * *

𝗨𝗥𝗢𝗗𝗭𝗜𝗡𝗬 𝗔𝗥𝗧𝗨𝗥𝗔 𝗦𝗖𝗛𝗢𝗣𝗘𝗡𝗛𝗔𝗨𝗘𝗥𝗔 – 𝗪𝗘𝗘𝗞𝗘𝗡𝗗 𝗭 𝗙𝗜𝗟𝗢𝗭𝗢𝗙𝗘𝗠
22, 23, 24 lutego/ Facebook
Mini wykłady o filozofii w życiu codziennym z Arturem w roli głównej.
Szczegóły wydarzeń wkrótce. Śledźcie nasz profil na FB.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/743266056306466/

Udostępnij:

FacebookTwitter


LUTY ONLINE Z MIŁOŚCIĄ I FILOZOFIĄ

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.