fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spektakl, Transmisja online

Ludzie i anioły

Pokaz online rejestracji spektaklu Spektakl będzie dostępny tylko w dniu pokazu 21 czerwca (niedziela), od godz. 20.00 UWAGA: Prosimy się nie spóźnić spektakl jest udostępniony Tylko na czas trwania spektaklu Pokaz dostępny tylko na terytorium Polski. Przedstawienie będzie udostępnione na stronie www.wspolczesny.pl/teatr-online #wspieramkulture Pokaz jest bezpłatny ale jeśli ktoś chciałby wesprzeć teatr można przekazać darowiznę na cele statutowe Teatru przez portal ewejściówki https://ewejsciowki.pl/cala-polska/teatry/teatr-wspolczesny,172/ludzie-i-anioly--wspieramkulture,2197?eventId=184066 ------------------------------- „Za zgodą TVP. Pełna oferta Teatru Telewizji dostępna na stronie www.vod.tvp.pl” ------------------------------- Twórcy Autor: Wiktor Szenderowicz Przekład: Jerzy Czech Reżyseria: Wojciech Adamczyk Scenografia: Marcin Stajewski Kostiumy: Anna Englert Obsada Sławomir Orzechowski Andrzej Zieliński Zbigniew Suszyński Leon Charewicz Jacek Bursztynowicz Jan Pęczek Nocą w mieszkaniu Iwana Paszkina, moskiewskiego biznesmena, pojawia się nieoczekiwanie tajemniczy gość. Jego wiedza o prywatnym życiu gospodarza i jego intymnych szczegółach (w większości niezbyt pochlebnych) jest imponująca a zarazem przerażająca, bo celem wizyty okazuje się załatwienie formalności koniecznych do przeniesienia biznesmena... na tamten świat. \"Ludzie i anioły\" to doskonale napisana komedia, obfitująca w nieoczekiwane, nierzadko komiczne zwroty akcji i jak każda inteligentna zabawa, nie pozbawiona jest poważnych refleksji. Wiktor Szenderowicz (rocznik 1958) jest satyrykiem, scenarzystą i reżyserem, znanym z wnikliwej i ciętej krytyki rosyjskich elit. PRZEDSTAWIENIE TRWA 1 godz. 35min. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2070842683060009

21.06.2020
20:00 - 22:00

Pokaz online rejestracji spektaklu

Spektakl będzie dostępny tylko w dniu pokazu 21 czerwca (niedziela), od godz. 20.00

UWAGA: Prosimy się nie spóźnić spektakl jest udostępniony Tylko na czas trwania spektaklu
Pokaz dostępny tylko na terytorium Polski.
Przedstawienie będzie udostępnione na stronie www.wspolczesny.pl/teatr-online

#wspieramkulture

Pokaz jest bezpłatny ale jeśli ktoś chciałby wesprzeć teatr można przekazać darowiznę na cele statutowe Teatru przez portal ewejściówki
https://ewejsciowki.pl/cala-polska/teatry/teatr-wspolczesny,172/ludzie-i-anioly–wspieramkulture,2197?eventId=184066
——————————-
„Za zgodą TVP. Pełna oferta Teatru Telewizji dostępna na stronie www.vod.tvp.pl”
——————————-

Twórcy

Autor: Wiktor Szenderowicz
Przekład: Jerzy Czech
Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Scenografia: Marcin Stajewski
Kostiumy: Anna Englert
Obsada
Sławomir Orzechowski
Andrzej Zieliński
Zbigniew Suszyński
Leon Charewicz
Jacek Bursztynowicz
Jan Pęczek

Nocą w mieszkaniu Iwana Paszkina, moskiewskiego biznesmena, pojawia się nieoczekiwanie tajemniczy gość. Jego wiedza o prywatnym życiu gospodarza i jego intymnych szczegółach (w większości niezbyt pochlebnych) jest imponująca a zarazem przerażająca, bo celem wizyty okazuje się załatwienie formalności koniecznych do przeniesienia biznesmena… na tamten świat.

“Ludzie i anioły” to doskonale napisana komedia, obfitująca w nieoczekiwane, nierzadko komiczne zwroty akcji i jak każda inteligentna zabawa, nie pozbawiona jest poważnych refleksji.

Wiktor Szenderowicz (rocznik 1958) jest satyrykiem, scenarzystą i reżyserem, znanym z wnikliwej i ciętej krytyki rosyjskich elit.

PRZEDSTAWIENIE TRWA 1 godz. 35min.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2070842683060009

Ludzie i anioły

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.