fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
mazowieckie

Kabaret

Łomianki / Antoni Syrek-Dąbrowski / Kronika Filmowa

Łomianki / Antoni Syrek-Dąbrowski / Kronika Filmowa \"Kronika Filmowa\" Antoni Syrek-Dąbrowski - komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze \"IO\" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze \"Hofesinka\", który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie. + Support: Łukasz Kowalski z programem \"Bakłażan\" Bilety: 35zł, 45zł w dniu wydarzenia Wydarzenie dla dorosłych!!! * Brak zgody na nagrywanie audio/video. * Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/229381588354048/

16.01.2021
19:00 - 21:00

Łomianki / Antoni Syrek-Dąbrowski / Kronika Filmowa

“Kronika Filmowa”
Antoni Syrek-Dąbrowski – komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze “IO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze “Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.
+ Support: Łukasz Kowalski z programem “Bakłażan”
Bilety: 35zł,
45zł w dniu wydarzenia

Wydarzenie dla dorosłych!!!
* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/229381588354048/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Łomianki / Antoni Syrek-Dąbrowski / Kronika Filmowa

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.