fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie plenerowe

Łódź jest parkiem

Rozpoczynamy nowy cykl #Łódźjestparkiem, w którym publikowane będą teksty dotyczące najważniejszych dla łodzian terenów zielonych. W każdą środę opowiemy o innej lokacji, odkrywając przed Państwem jej sekrety. Jakie parki i skwery zbadamy? To już zależy od Państwa! Cyklowi towarzyszyć będzie interaktywna mapa, dająca możliwość głosowania i wyboru kolejnego obszaru do wspólnego odkrycia i zbadania. W jaki sposób badamy dane miejsce? Nie chcemy, aby tekst był jedynie suchym przytoczeniem historycznych faktów. Głosując i odkrywając kolejne lokacje wysyłają Państwo naszych dzielnych badaczy na wyprawę, podczas której będą oni nie tylko brać pod lupę przeszłość zielonego terenu, ale również przeprowadzą rozmowy z odpoczywającymi łodzianami poznając historie i wspomnienia związane z tymi magicznymi miejscami. Zapraszamy do odkrywania wraz z nami sekretów łódzkiej zieleni! Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/3366703396687316

19.08.2020
17:00-19:00
26.08.2020
17:00-19:00

Rozpoczynamy nowy cykl #Łódźjestparkiem, w którym publikowane będą teksty dotyczące najważniejszych dla łodzian terenów zielonych. W każdą środę opowiemy o innej lokacji, odkrywając przed Państwem jej sekrety. Jakie parki i skwery zbadamy? To już zależy od Państwa! Cyklowi towarzyszyć będzie interaktywna mapa, dająca możliwość głosowania i wyboru kolejnego obszaru do wspólnego odkrycia i zbadania. W jaki sposób badamy dane miejsce? Nie chcemy, aby tekst był jedynie suchym przytoczeniem historycznych faktów.

Głosując i odkrywając kolejne lokacje wysyłają Państwo naszych dzielnych badaczy na wyprawę, podczas której będą oni nie tylko brać pod lupę przeszłość zielonego terenu, ale również przeprowadzą rozmowy z odpoczywającymi łodzianami poznając historie i wspomnienia związane z tymi magicznymi miejscami.

Zapraszamy do odkrywania wraz z nami sekretów łódzkiej zieleni!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/3366703396687316

Łódź jest parkiem

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.