Jubileusz każdy ma co rok, ale te okrągłe zdarzają się raz na jakiś czas… 5 lat temu mieliśmy okazję celebrować XV-lecie na scenie wyjątkowym, wielkim koncertem. Nie sądziłem, że XX-lecie nastanie w takich okolicznościach, ale pomimo całej sytuacji nie wyobrażam sobie nie uczcić tego w jakiś wyjątkowy sposób, dostosowywując się do tej nowej rzeczywistości.
Nie ważne, czy jesteście ze mną rok, dwa czy cały ten czas – dziękuję za każdą chwilę spędzoną razem. Mamy dla Was coś specjalnego! Trasa koncertowa MIUOSHXX rusza 19/06!
///
Letnie Brzmienia na placu przed Impartem: Miuosh – koncert w ramach trasy MIUOSH XX
21 sierpnia 2021r., sobota, godz. 20:00
plac przed Impartem (wejście od ul. Mazowieckiej 17), Wrocław
Bilety w cenie: 79 zł
Bilety dostępne na: https://www.eventim.pl/…/miuosh-letnie-brzmienia-na…/
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Letnie Brzmienia na placu przed Impartem we Wrocławiu
Zapraszamy na plac przed Impartem we Wrocławiu na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od połowy lipca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, sanah, Artura Rojka, zespołu LemON, MROZA oraz wielu innych.
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. Korteza, autorkę największego przeboju minionego roku, czyli sanah, promującego wydany niedawno album „Kundel” Artura Rojka czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. Z nowym materiałem wystąpi Natalia Szroeder, której „Powinnam?” grają największe rozgłośnie radiowe w Polsce. W programie również koncerty: Miuosha (w ramach trasy MIUOSH XX), MROZA, Fisz Emade Tworzywo, Mikromusic, Kuby Badacha, Nosowskiej, zespołu LemON z charyzmatycznym liderem Igorem Herbutem oraz wielu, wielu innych. Gospodarzem wrocławskiej odsłony Letnich Brzmień będzie Strefa Kultury Wrocław (plac przed Impartem). Rozległy teren pozwoli publiczności cieszyć się muzyką w otwartej, bezpiecznej przestrzeni, zapewniającej odpowiedni dystans od innych uczestników.
Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł są dostępne na www.eventim.pl/letniebrzmienia. W piątek 21 maja 2021 r. o godzinie 12:00 do sprzedaży trafiają także bilety na nowo ogłoszone koncerty: Natalii Szroeder, Korteza i Miuosha.
Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Współorganizatorem cyklu jest Strefa Kultury Wrocław. Partnerem Letnich Brzmień została multiplatforma mobilności miejskiej FREE NOW. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza, www.wroclaw.pl oraz Onet.pl.
HARMONOGRAM
22 lipca 2021 – Krzysztof Zalewski
23 lipca 2021 – Artur Rojek
24 lipca 2021 – BARANOVSKI
25 lipca 2021 – Mery Spolsky
30 lipca 2021 – Mikromusic
31 lipca 2021 – MROZU
6 sierpnia 2021 – Julia Pietrucha
7 sierpnia 2021 – Ania Dąbrowska
8 sierpnia 2021 – Nosowska
13 sierpnia 2021 – Kortez
14 sierpnia 2021 – Natalia Szroeder
15 sierpnia 2021 – Paweł Domagała
20 sierpnia 2021 – LemON
21 sierpnia 2021 – Miuosh – koncert w ramach trasy MIUOSH XX
22 sierpnia 2021 – Bitamina + Miętha + Vito Bambino
27 sierpnia 2021 – sanah
28 sierpnia 2021 – Kuba Badach – koncert “Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”
29 sierpnia 2021 – Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic”

Miejsce Imprezy: Plac przed Impartem (wejście od ul. Mazowieckiej 17), Wrocław
www.letniebrzmienia.pl

Informacje pobrano z https://www.facebook.com/events/s/letnie-brzmienia-na-placu-prze/315983213254487/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content