mazowieckie

Letnie Brzmienia na placu przed Impartem: Daria Zawiałow
30 lipca 2021r., piątek, godz. 20:00
plac przed Impartem (wejście od ul. Mazowieckiej 17), Wrocław
Bilety w cenie: 89 zł
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/letniebrzmienia
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Letnie Brzmienia na placu przed Impartem we Wrocławiu
Zapraszamy na plac przed Impartem we Wrocławiu na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od połowy lipca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, sanah, Artura Rojka, zespołu LemON, MROZA oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. autorkę największego przeboju minionego roku, czyli sanah, promującego wydany niedawno album „Kundel” Artura Rojka czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty MROZA, Mikromusic, Kuby Badacha, Nosowskiej, zespołu LemON z charyzmatycznym liderem Igorem Herbutem oraz wielu, wielu innych. Gospodarzem wrocławskiej odsłony Letnich Brzmień będzie Strefa Kultury Wrocław (Plac przed Impartem). Rozległy teren pozwoli publiczności cieszyć się muzyką w otwartej, bezpiecznej
przestrzeni, zapewniającej odpowiedni dystans od innych uczestników.
Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12:00. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Współorganizatorem cyklu jest Strefa Kultury Wrocław. Partnerem Letnich Brzmień została multiplatforma mobilności miejskiej FREE NOW. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza, www.wroclaw.pl oraz Onet.pl.
HARMONOGRAM
23 lipca 2021 – Artur Rojek
24 lipca 2021 – BARANOVSKI
25 lipca 2021 – Mery Spolsky
30 lipca 2021 – Mikromusic
30 lipca 2021 – Daria Zawiałow
31 lipca 2021 – MROZU
6 sierpnia 2021 – Julia Pietrucha
7 sierpnia 2021 – Ania Dąbrowska
8 sierpnia 2021 – Nosowska
15 sierpnia 2021 – Paweł Domagała
20 sierpnia 2021 – LemON
22 sierpnia 2021 – Bitamina + Miętha + Vito Bambino
27 sierpnia 2021 – sanah
28 sierpnia 2021 – Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha
29 sierpnia 2021 – Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic”
Więcej ogłoszeń wkrótce!

Letnie Brzmienia na placu przed Impartem: Daria Zawiałow

🟧 Przeczytaj: Letnie Brzmienia w Poznaniu
🟧 Przeczytaj: Inowrocław 6 – 5 – 4 – rozkład jazdy!
🟧 Przeczytaj: 10 koncertów, na które musisz pójść w 2021

Sin City

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.