fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Leśne Zwierzęta | live streaming

Leśne Zwierzęta wychodzą z ukrycia. Zapraszamy na transmisję koncertu zespołu w Klub Desdemona. Wydarzenie będzie dostępne w transmisji na Facebooku: na profilach Gdynia Kulturalna i Kultura na Wynos, a także na portalach YouTube i Twitter i www.kulturanawynos.pl. Zespół Leśne Zwierzęta powstał w 2018 roku. Należą do niego członkowie Gdynia Improvisers Orchestra. W większości są to absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Założycielami projektu są Emilia Pollok oraz Michał Andrys - kompozytorzy muzyki i autorzy tekstów piosenek zespołu. Jako duet muzyczny współpracują już ze sobą ponad 10 lat. Leśne Zwierzęta to ich najnowszy wspólny projekt, który miał premierę w ramach składanki 1988-2018, na której umieścili swoją interpretację utworu zespołu Apteka pt. “Synteza”. Debiut sceniczny nastąpił w czerwcu 2019 roku podczas serii koncertów promujących wydawnictwo w Muzeum Miasta Gdyni. Zespół miał również przyjemność zagrać w zeszłym roku w Klubie Ucho podczas koncertu Apteki, supportując ją wraz z projektem Druga Fala (w którym Emilia oraz Michał brali czynny udział). Muzyczne klimaty, w jakich porusza się zespół Leśne Zwierzęta to rock psychodeliczny z elementami elektroniki, muzyki etnicznej oraz jazzu. W instrumentarium zespołu znajdują się m.in. gitary elektryczne, syntezatory oraz instrumenty dęte. W lutym tego roku zespół Leśne Zwierzęta zaczął pracę nad swoim debiutanckim albumem, na którym znajdą się jego autorskie kompozycje. Album ma zawierać utwory znane z koncertów oraz nowe premierowe kompozycje. Zespół planuje również zaproszenie do jego realizacji innych muzyków. Skład zespołu Leśne Zwierzęta: Emilia Pollok - wokal, syntezator Michał Andrys - gitara elektryczna i akustyczna, syntezatory Maksymilian Kreft - perkusja Filip Arasimowicz - gitara basowa, kontrabas Jakub Klemensiewicz - saksofon Adam Skorczewski - trąbka Koncert finansowany ze środków Miasta Gdyni w ramach programu Gdyński Falochron Kultury. Organizatorem koncertu jest Fundacja 4sztukii. Partnerzy: Kultura na Wynos Klub Desdemona   Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/686352532183832

06.06.2020
21:00 - 22:00

Leśne Zwierzęta wychodzą z ukrycia. Zapraszamy na transmisję koncertu zespołu w Klub Desdemona.

Wydarzenie będzie dostępne w transmisji na Facebooku: na profilach Gdynia Kulturalna i Kultura na Wynos, a także na portalach YouTube i Twitter i www.kulturanawynos.pl.

Zespół Leśne Zwierzęta powstał w 2018 roku. Należą do niego członkowie Gdynia Improvisers Orchestra. W większości są to absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Założycielami projektu są Emilia Pollok oraz Michał Andrys – kompozytorzy muzyki i autorzy tekstów piosenek zespołu. Jako duet muzyczny współpracują już ze sobą ponad 10 lat. Leśne Zwierzęta to ich najnowszy wspólny projekt, który miał premierę w ramach składanki 1988-2018, na której umieścili swoją interpretację utworu zespołu Apteka pt. “Synteza”. Debiut sceniczny nastąpił w czerwcu 2019 roku podczas serii koncertów promujących wydawnictwo w Muzeum Miasta Gdyni. Zespół miał również przyjemność zagrać w zeszłym roku w Klubie Ucho podczas koncertu Apteki, supportując ją wraz z projektem Druga Fala (w którym Emilia oraz Michał brali czynny udział).

Muzyczne klimaty, w jakich porusza się zespół Leśne Zwierzęta to rock psychodeliczny z elementami elektroniki, muzyki etnicznej oraz jazzu. W instrumentarium zespołu znajdują się m.in. gitary elektryczne, syntezatory oraz instrumenty dęte.

W lutym tego roku zespół Leśne Zwierzęta zaczął pracę nad swoim debiutanckim albumem, na którym znajdą się jego autorskie kompozycje. Album ma zawierać utwory znane z koncertów oraz nowe premierowe kompozycje. Zespół planuje również zaproszenie do jego realizacji innych muzyków.

Skład zespołu Leśne Zwierzęta:
Emilia Pollok – wokal, syntezator
Michał Andrys – gitara elektryczna i akustyczna, syntezatory
Maksymilian Kreft – perkusja
Filip Arasimowicz – gitara basowa, kontrabas
Jakub Klemensiewicz – saksofon
Adam Skorczewski – trąbka

Koncert finansowany ze środków Miasta Gdyni w ramach programu Gdyński Falochron Kultury.
Organizatorem koncertu jest Fundacja 4sztukii.

Partnerzy:
Kultura na Wynos
Klub Desdemona

 

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/686352532183832

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.