kujawsko-pomorskie

Bilety na wydarzenie dostępne pod linkiem:
https://goout.net/pl/bilety/lej-mi-pol/ncbg/
Lej Mi Pół w Dwóch Światach!!!!
Trasa Qtasa okazała się sukcesem. Sukcesem- z tym, że na polu afer. Kurator i prokurator to jeszcze chuj, ale wkurwieni ekolodzy, nie dają zespołowi spać. Dlaczego? Nie wiadomo . Może przez grzanie silnika na parkingu przez 20 minut? Sranie do Wisły? Robienie sobie jaj z Grety? A może przez to, że członkowie zespołu publicznie przyznali, że znają gościa, który twierdzi, że odbył stosunek płciowy z Katarzyną Skowrońską? Albo przez spalenie publicznej toalety w Zgierzu? Twierdzicie, że to obrzydliwe? Macie rację, ale nie da się ukryć, że to był pikuś w porównaniu do tego co dopiero się wydarzy a wydarzy się sporo ponieważ zespół rusza w kolejną trasę- Tym razem zatytułowaną “WALENIE TOUR”
—————————————————————————–
LEJ MI PÓŁ…
Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha zatem? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.
Na koncie zespół ma już trzy płyty (+ trochę chodnikowych):
“SKOLIOZA ODBYTU” 2012
“FABRYKA MĘSKOŚCI” 2014
“WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN” 2017
————————————————————————————-
COCO BONGO
Zespół z Sucharszczyzny Pomorskiej, grający gatunek stworzony i nazwany przez niego samych – DebilPunk (albo zwyczajnie, pop punk) powstał przypadkiem z 3 ludzi którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie ma specjalnych wzorców ani przekazu w muzyce którą grają. Jednakże, wzorują się na kalifornijskich brzmieniach zmieszanych z kiełbasą i piwem.
Drinki serwują:
Buszu – gitarra zwodząca, łabędzi śpiew
Bolo – burczybas, targanie maczety
Pszemo – gary, napoje chłodzące
—————————————————————–
Cena biletów: 40/50 zł

Informacje pochodzą ze strony organizatora imprezy Toruń.

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

 

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content