fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert

Lato na Pradze • BOKKA • 4 sierpnia 2020

►  BOKKA  na Pradze - 4.08.2020 ◀︎ BOKKA to jeden z najbardziej tajemniczych polskich zespołów. Twarze artystów skrywane są pod maskami, więc nikt tak naprawdę nie wie, kim prywatnie są muzycy. Ich debiut odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. O ich pierwszym albumie w pozytywnych słowach pisał nawet Pitchfork. Zagrali na najważniejszych europejskich scenach festiwalowych. Ich tajemniczy wizerunek, a także podejście do tworzenia oraz promowania muzyki sprawił, że BOKKA stała się jednym z topowych zespołów na polskiej scenie alternatywnej. BOKKA - WHAT A DAY (Live)  youtu.be/K6vZzFBGVa4 ▼▼▼ Data: 4 sierpnia 2020 Doors: 18:00 Start: 20:00 Miejsce: Praga Centrum Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going. . ▲▲▲ Więcej informacji na goingapp.pl/latonapradze Praga Centrum ul. Szwedzka 2/4 Hala 10 03-429 Warszawa www.pragacentrum.pl Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step www.followthestep.com W trakcie wydarzenia zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventu organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego. informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/890154681483767  

04.08.2020
18:00 - 22:00
► 
BOKKA

 na Pradze – 4.08.2020 ◀︎

BOKKA

to jeden z najbardziej tajemniczych polskich zespołów. Twarze artystów skrywane są pod maskami, więc nikt tak naprawdę nie wie, kim prywatnie są muzycy. Ich debiut odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. O ich pierwszym albumie w pozytywnych słowach pisał nawet Pitchfork. Zagrali na najważniejszych europejskich scenach festiwalowych. Ich tajemniczy wizerunek, a także podejście do tworzenia oraz promowania muzyki sprawił, że BOKKA stała się jednym z topowych zespołów na polskiej scenie alternatywnej.

BOKKA – WHAT A DAY (Live) 📺 youtu.be/K6vZzFBGVa4
▼▼▼
Data: 4 sierpnia 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce:
Praga Centrum
Bilety dostępne na www.followthestep.comwww.pragacentrum.pl, oraz w
Going.

.

▲▲▲
Więcej informacji na goingapp.pl/latonapradze
Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl
Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step www.followthestep.com
W trakcie wydarzenia zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventu organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

 

Lato na Pradze • BOKKA • 4 sierpnia 2020

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.