24.12 - 24.12.2021
09:00 - 12:00

Czy jesteście gotowi, aby ponownie zagrać w najokrutniejszą z gier?
Zasady są bardzo proste: unikamy “Last Christmas” zespołu Wham!. Jeśli jakimś cudem uda CI się to zrobić do wigilii, to jesteś zwycięzcą. Jeśli jednak usłyszysz choć jedną nutkę, to masz pecha, dopadł Cię świąteczny snajper. Liczy się tylko oryginalne nagranie, żadne śpiewanie itp. nie eliminuje z gry. Można jednak przeprowadzać samobójcze ataki na znajomych.

Zachęcam do dzielenia się swoimi porażkami. Pewnie zapytacie się – Ale czy to nie za wcześnie? Przecież jest dopiero połowa października. Oj, naiwni, przecież już za chwilę pierwszy listopada, a potem już się zacznie przedświąteczny szał. Czekoladowego Mikołaja spotkać można już teraz, a już za chwilę atak nastąpi ze wszystkich stron. A wraz z nim szansa na usłyszenie głosu George’a Michaela. Trzeba gotować się już teraz.

Ale poza śmieszkami-heheszkami, chciałbym, aby wykorzystać tę zabawę do zrobienia czegoś dobrego – fajnie byłoby wrzucać tutaj od czasu do czasu zbiórki na jakieś zbiórki charytatywne/pomoc fundacji dobroczynnej. Pierwszą taką akcję mam zamiar stworzyć po przekroczeniu 2000 uczestników.

Tryby:
Normal – startujemy 1 listopada
Hard – Startujemy już teraz
Ultra Infernal Hard – zanucenie w głowie też się liczy (normalnie nie)

Informacje pochodzą ze strony organizatora imprezy.

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content