Lady Gaga dla Westfield Arkadia – Czwartek, 30 września, godz. 19:30. 🎉🎊
Westfield Arkadia zaprasza Cię na ekskluzywny, bezpłatny występ jazzowy, gdzie zagra Lady Gaga online, podczas którego będziemy świętować premierę nowego albumu 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝐹𝑜𝑟 𝑆𝑎𝑙𝑒!
Zarejestruj się teraz na live.westfield.com i zarezerwuj swój bilet na występ w transmisji na żywo. Będziesz jedną z pierwszych osób, która usłyszy Lady Gagę w wykonaniu klasyków jazzowych z nowego albumu!
Westfield Arkadia przygotowuje również strefę dla fanów, gdzie będziecie mogli cieszyć się występem bezpośrednio w Centrum. Inspirując się nowym albumem 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝐹𝑜𝑟 𝑆𝑎𝑙𝑒, strefa dla fanów będzie wyjątkowym doświadczeniem jazzowym w eleganckim stylu i odbędzie się w Cinema City Westfield Arkadia. Goście otrzymają również limitowaną edycję gadżetów od Lady Gagi. 🎉
Bilety do strefy dla fanów będą dostępne od 20 września. Ich liczba jest ograniczona! Zapisz się do naszego newslettera, aby móc zarezerwować miejsce jako pierwszy.
Bilety na występ online oraz do strefy dla fanów są bezpłatne.
Będzie jednak możliwość przekazania darowizny na rzecz Fundacji Lady Gagi Born This Way oraz Tony’ego Bennetta Exploring The Arts Organization.

Informacje pochodzą ze strony organizatora imprezy.

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.