mazowieckie
09.11.2021
18:45 - 19:45

LADIES LATINO to zajęcia dla Pań, podczas których nauczysz się podstawowych kroków i krótkich układów choreograficznych m.in. rumby, cha-chy, samby, salsy oraz bachaty.

Trening poprawia koordynację ruchową, wygląd sylwetki jak i postawę. Lekcje z tańców latynoamerykańskich dają poczucie swobody, pewności siebie oraz dużo dobrej energii. Pozytywnie wpływają na samopoczucie i redukcję stresu. Gorące rytmy muzyki latynoamerykańskiej sprawią, że po zajęciach będziesz odprężona i uśmiechnięta. Zajęcia prowadzi wielokrotna mistrzyni oraz doświadczona tancerka Kinga Bakierska.

Instruktor: Kinga Bakierska

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam mając 6 lat. W wieku 16 lat wraz z moim partnerem zdobyłam klasę „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. W swojej karierze tanecznej biorąc udział w licznych turniejach tańca oraz Mistrzostwach stanęłam około 100 razy na podium. Posiadam również doświadczenie z tańca nowoczesnego, współczesnego jak i scenicznego. Występowałam w wielu programach na potrzeby telewizji oraz tańczyłam na wielu koncertach, eventach i teledyskach. Zajmuję się również nauką tańca jako instruktor w różnych dziedzinach zarówno dzieci jak i dorosłych.

termin zajęć: wtorki, godz. 18.45-19.45
Koszt: 120 zł/ryczałt miesięczny

Zapraszamy do zapisów, zajęcia zostaną uruchomione, gdy zbierze się grupa (min.5 osób)


👉 Znajdź inne ciekawe imprezy w naszej

>>>wyszukiwarce imprez<<<


👉Tutaj możesz też samodzielnie dodać wydarzenie kulturalne

>>>bezpłatne dodawanie imprez<<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content