fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie plenerowe

KULTURA W PARKU! CANDELA

KULTURA W PARKU! CANDELA 02 sie 2020 18:00 Scena w Parku Jakubowym Park Jakubowy o to zielona enklawa relaksu pośród wielkomiejskiego zgiełku. Po latach krzywdzących zaniedbań, z roku na rok odzyskuje swój blask i należne miejsce na rekreacyjnej mapie miasta. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl plenerowych, bezpłatnych koncertów \"Kultura w Parku!\", które na powrót wypełnią Jakubowo życiem artystycznym! Współorganizatorzy cyklu Kultura w Parku!: ❤️ Stowarzyszenie \"Nasze Jakubowo\" ❤️ Olsztyński Budżet Obywatelski ❤️ Miasto Olsztyn Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Wstęp wolny

02.08.2020
18:00 - 20:00

KULTURA W PARKU! CANDELA

02 sie 2020 18:00

Scena w Parku Jakubowym

Park Jakubowy o to zielona enklawa relaksu pośród wielkomiejskiego zgiełku. Po latach krzywdzących zaniedbań, z roku na rok odzyskuje swój blask i należne miejsce na rekreacyjnej mapie miasta. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl plenerowych, bezpłatnych koncertów “Kultura w Parku!“, które na powrót wypełnią Jakubowo życiem artystycznym!

Współorganizatorzy cyklu Kultura w Parku!:
❤️ Stowarzyszenie “Nasze Jakubowo”
❤️ Olsztyński Budżet Obywatelski
❤️ Miasto Olsztyn

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.
Wstęp wolny

KULTURA W PARKU! CANDELA

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.