podlaskie

Już 18 września 2021 odbędzie się ogólnopolska edycja akcji „Książka za worek śmieci”. Tym razem zapraszamy do wspólnego sprzątania 16 wojewódzkich miast Polski.

IDEA AKCJI
Chcemy zachęcić mieszkańców Białegostoku do wspólnego działania na rzecz środowiska. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na zarejestrowanych uczestników czekają książki!

CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?
Dla uczestników akcji w Białymstoku przeznaczyliśmy 50 książek. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi wypełnią formularz rejestracyjny, a w dniu wydarzenia wezmą udział we wspólnym sprzątaniu.

PARTNER AKCJI
XVIII edycja akcji odbywa się dzięki wsparciu Partnera Strategicznego – organizacji odzysku ASEKOL, utworzonej w celu realizacji obowiązków firm wprowadzających na rynek polski sprzęt elektryczny i elektroniczny, baterie oraz opakowania oraz prowadzenia publicznych kampanii edukacyjnych.

JAK MOGĘ SIĘ ZAREJESTROWAĆ?
Aby zarejestrować swój udział w akcji w Białymstoku wypełnij formularz załączony w linku poniżej. Przyjmujemy tylko indywidualne zgłoszenia.
BIAŁYSTOK – LINK DO REJESTRACJI
https://forms.gle/hT8RXPb8oM5pK8Tm8

CZY NA AKCJĘ MOGĘ PRZYJŚĆ Z DZIECKIEM?
Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w akcji wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Nie trzeba ich rejestrować. Dla maluchów przewidujemy dodatkową, limitowaną pulę książek. Szczegóły znajdziesz w regulaminie akcji.

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
W Białymstoku będziemy sprzątać północno-wschodnią część Lasu Bagno i teren skraju lasu między ulicami Konstantego Ciołkowskiego i Gen. Nikodema Sulika.
Spotykamy się w sobotę, 18.09.2021, o godzinie 10.00, na ul. Ofiar Majdanka – przy wjeździe z ulicy Sulika. Dokładną lokalizację punktu zbiórki w Białymstoku znajdziesz tutaj: maps.app.goo.gl

KOORDYNATORZY AKCJI
W punkcie zbiórki będą na Was czekać koordynatorzy. Po przybyciu na miejsce zgłoś im swoją obecność. Koordynatorzy wręczą Ci worki i rękawice, a kiedy zbiorą się wszyscy uczestnicy – przekażą dalsze instrukcje.

NASZE ZALECENIA
Ze względu na zagrożenie COVID-19, prosimy o zakrywanie nosa i ust w punkcie zbiórki uczestników oraz dezynfekcję rąk. Na miejscu dostępny będzie płyn do dezynfekcji. Na akcję sprzątania załóż pełne, wysokie buty, długie spodnie i nakrycie głowy. Na dzień przed wydarzeniem sprawdź pogodę. Na wypadek deszczu załóż nieprzemakalną odzież. W przypadku wysokich temperatur chroń głowę przed słońcem. Weź ze sobą także zapas wody i przekąski. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii. Może przydać nie repelent na komary. Zabierz też plecak na książkę, którą otrzymasz w podziękowaniu za udział w akcji.

REGULAMIN AKCJI „KSIĄŻKA ZA WOREK ŚMIECI” ODBYWAJĄCEJ SIĘ 18.09.2021
1. Akcja „Książka za worek śmieci” odbędzie się 18.09.2021 w 16 miastach Polski:
Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Olsztynie, Białymstoku, Opolu, Rzeszowie, Gorzowie Wielkopolskim i Kielcach.
2. Organizatorem Akcji jest: Anna Jaklewicz – podróże i edukacja, z siedzibą w Częstochowie, ul. Zaciszna 11, 42-202 Częstochowa, NIP: 9491819799, REGON: 368701306.
3. Osoby pełnoletnie, które chcą wziąć udział w akcji i otrzymać książkę, powinny zarejestrować swój udział poprzez internetowy formularz rejestracyjny dedykowany danemu miastu.
4. W każdym mieście dla uczestników Akcji przeznaczona jest pula 50 książek. O przyznaniu książki decyduje kolejność zgłoszeń – rejestracji poprzez formularz internetowy.
5. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma w dniu akcji (18.09.2021) jedną książkę, spośród tytułów dostępnych w punkcie zbiórki uczestników.
6. Dla zarejestrowanych uczestników przewidziane będą także rękawice ochronne i worki na śmieci.
7. Linki do formularzy dostępne są na stronie Organizatora: www.annajaklewicz.pl oraz na stronie FB Akcji: Książka za worek śmieci.
8. Osoby niezarejestrowane mogą wziąć udział w Akcji, ale bez gwarancji otrzymania książek i rękawic.
9. Uczestnicy biorą udział w Akcji dobrowolnie i na własną odpowiedzialność.
10. Udział w Akcji dzieci i osób niepełnoletnich nie wymaga rejestracji, ale możliwy jest jedynie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.
11. Dla dzieci oraz osób niepełnoletnich przewidziana jest dodatkowa, limitowana pula książek, rękawic oraz worków. O ich otrzymaniu decyduje kolejność zgłoszenia się do Koordynatorów akcji w punkcie zbiórki, w dniu wydarzenia.
12. Uczestnicy Akcji mają obowiązek stosowania się do poleceń Koordynatorów obecnych w punktach zbiórki uczestników, a także stosowania się do restrykcji związanych z reżimem sanitarnym.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki podczas trwania Wydarzenia, za zniszczenie lub zagubienie własności uczestników, jak również za szkody poczynione przez uczestnika podczas trwania Wydarzenia.
14. Organizator zastrzega sobie prawo wykonywania nagrań filmowych oraz zdjęć na potrzeby promocyjne Akcji.
15. Rejestracja na Akcję poprzez formularz rejestracyjny skutkuje wyrażeniem przez Uczestnika zgody na nieodpłatne i bezterminowe wykorzystanie wizerunku w publikacjach związanych z promocją Akcji. Nagrania filmowe i zdjęcia mogą być publikowane m.in. w materiałach prasowych, cyfrowych i drukowanych materiałach promocyjnych, mediach społecznościowych oraz na stronach cyfrowych Organizatora Akcji, Partnera Medialnego oraz Sponsora Strategicznego.
16. Partnerem Medialnym akcji jest National Geographic Traveler
17. Partnerem Strategicznym akcji jest Asekol PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
18. Niniejszy Regulamin będzie ogólnie dostępny stronie www.annajaklewicz.pl
ORGANIZATOR AKCJI: ANNA JAKLEWICZ – Książka za worek śmieci –

PARTNER STRATEGICZNY: ASEKOL,

PATRON MEDIALNY: NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER

Źródło imprezy: FB

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.