Krzysztof Igor Krawczyk – koncert

Serdecznie zapraszamy na plenerowy koncert piosenek z repertuaru Krzysztofa Krawczyka i Elvisa Presleya pt. :Na pięciolinii wspomnień” w wykonaniu Krzysztofa Igora Krawczyka.
Syn Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak, mimo inwalidztwa spowodowanego tragicznym wypadkiem drogowym realizuje swoją pasję życiową jaka jest śpiew. A ma po temu ogromne predyspozycje.
Jak twierdzą jego fani, umiejętności przekazane w genach: obycie estradowe ojca i piękny melodyjny głos po matce, sprawiają, że koncert Krzysztofa Igora na długo pozostaje w pamięci.
Koncert odbędzie się 19 czerwca o godz. 16.00 na scenie plenerowej Domu Kultury 502 przy ul. Andrzeja Sacharowa 18. Wstęp wolny.
Reżyseria, prowadzenie (stand-up comedy):
Stanisław Andrzej Średziński
animator kultury, literat, redaktor naczelny kwartalnika KAMENA, proponuje krótka historię dowcipu, dostosowaną do wieku i zainteresowań odbiorców.
Działania towarzyszące:
Stoisko wydawnictw poetyckich KAMENY
Promocja twórców łódzkich ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Widzewa.
Informacje:
574190658, 574190682

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1855395084637603/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.