fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert

Koncert: Wczasy / 9.08 / Poznań

Wczasy w Poznaniu! Wydarzenie w ramach cyklu Koncerty na dziedzińcu! 09.08 / Dziedziniec klubu Tama Pula biletów ograniczona! www.biletomat.pl/pop-rock/wczasy-w-poznaniu-9471/ Regulamin koncertów: https://bit.ly/regulamintba Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej. �Debiutancka płyta Wczasów pt. „Zawody” podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Album trafił do różnych zestawień najlepszych polskich płyt 2018 roku, na przykład: https://beehy.pe/best-of-2018/poland/, gdzie głosami 32 krytyków zajął czwarte miejsce tuż za podium. Wczasy kończą obecnie pracę nad drugą płytą, a jej fragmenty będzie można usłyszeć na koncercie. WAŻNE! ▪ Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu. ▪ Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje). ▪ Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/264112841464885/

09.08.2020
20:00 - 23:00

Wczasy w Poznaniu!
Wydarzenie w ramach cyklu Koncerty na dziedzińcu!

09.08 / Dziedziniec klubu Tama
Pula biletów ograniczona!
www.biletomat.pl/pop-rock/wczasy-w-poznaniu-9471/
Regulamin koncertów: https://bit.ly/regulamintba

Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej.

�Debiutancka płyta Wczasów pt. „Zawody” podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Album trafił do różnych zestawień najlepszych polskich płyt 2018 roku, na przykład: https://beehy.pe/best-of-2018/poland/, gdzie głosami 32 krytyków zajął czwarte miejsce tuż za podium.

Wczasy kończą obecnie pracę nad drugą płytą, a jej fragmenty będzie można usłyszeć na koncercie.

WAŻNE!
▪ Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
▪ Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
▪ Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/264112841464885/

Koncert: Wczasy / 9.08 / Poznań

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.