Koncert, Transmisja online

KONCERT URODZINOWY – NIC DO UKRYCIA I ZESPÓŁ TEATRU WITKACEGO

KONCERT URODZINOWY - NIC DO UKRYCIA I ZESPÓŁ TEATRU WITKACEGO Już w najbliższą środę, 24-ego lutego obchodzimy 36. Rocznicę powstania naszego Teatru. Po raz pierwszy nie będziemy mogli Was gościć w naszych progach, ale... Tak jak każdy kij ma dwa końce, tak każda wiadomość ma dwie strony. Co roku Wasza chęć uczestnictwa w Urodzinach Teatru była tak wielka, że nie mogliśmy wszystkich pomieścić na Chramcówkach 15. W tym roku możemy stworzyć największą rodzinę Przyjaciół Witkacego. Wierzymy, że wszyscy nasi kochani widzowie, w \"wieczorowych\" strojach zasiądą przed monitorami z podłączonym sprzętem audio i śpiewając, tańcząc w świątecznych nastrojach, wzniosą toast za Witkacego. Zaczynamy o 20.15 koncertem zespołu NIC DO UKRYCIA. To kapela, powstała w Teatrze Witkacego w 2008 roku. Tworzą ją aktor Teatru Witkacy - Andrzej \"Benek\" Bienias ( autor wszystkich tekstów) i muzycy na stałe związani z zakopiańską sceną. W 36-te Urodziny wystąpią w składzie: Andrzej Bienias - śpiew, gitara Maciej Gruchacz - gitary Max Kowalski - kontrabas Michał Peiker - perkusja Przemysław \"Jaskół\" Sokół - trąbka, fluegelhorn Bogusław Zięba - akordeon Około 21.30 dołączy cały Zespół Teatru Witkacego, by wspólnie z Wami, drodzy Przyjaciele, zacząć kolejny rok radosnego, teatralnego mierzenia się z \"metafizyczną dziurą\". Wszystkie informacje dostępne na: www.witkacy.tv Bilet: 11 zł Czekamy na Was. Przekażcie tę wiadomość wszystkim znajomym i nieznajomym. Niech ten wyjątkowy wieczór zaistnieje na całym świecie . Do zobaczenia Zespół Teatru \"Witkacy\" Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/249200416691443/

24.02.2021
20:15 -
proanima.pl

KONCERT URODZINOWY – NIC DO UKRYCIA I ZESPÓŁ TEATRU WITKACEGO

Już w najbliższą środę, 24-ego lutego obchodzimy 36. Rocznicę powstania naszego Teatru.
Po raz pierwszy nie będziemy mogli Was gościć w naszych progach, ale…
Tak jak każdy kij ma dwa końce, tak każda wiadomość ma dwie strony.
Co roku Wasza chęć uczestnictwa w Urodzinach Teatru była tak wielka, że nie mogliśmy wszystkich pomieścić na Chramcówkach 15.
W tym roku możemy stworzyć największą rodzinę Przyjaciół Witkacego.
Wierzymy, że wszyscy nasi kochani widzowie, w “wieczorowych” strojach zasiądą przed monitorami z podłączonym sprzętem audio i śpiewając, tańcząc w świątecznych nastrojach, wzniosą toast za Witkacego.
Zaczynamy o 20.15 koncertem zespołu NIC DO UKRYCIA.
To kapela, powstała w Teatrze Witkacego w 2008 roku. Tworzą ją aktor Teatru Witkacy – Andrzej “Benek” Bienias ( autor wszystkich tekstów) i muzycy na stałe związani z zakopiańską sceną.
W 36-te Urodziny wystąpią w składzie:
Andrzej Bienias – śpiew, gitara
Maciej Gruchacz – gitary
Max Kowalski – kontrabas
Michał Peiker – perkusja
Przemysław “Jaskół” Sokół – trąbka, fluegelhorn
Bogusław Zięba – akordeon
Około 21.30 dołączy cały Zespół Teatru Witkacego, by wspólnie z Wami, drodzy Przyjaciele, zacząć kolejny rok radosnego, teatralnego mierzenia się z “metafizyczną dziurą”.
Wszystkie informacje dostępne na:
www.witkacy.tv
Bilet: 11 zł
Czekamy na Was.
Przekażcie tę wiadomość wszystkim znajomym i nieznajomym.
Niech ten wyjątkowy wieczór zaistnieje na całym świecie .
Do zobaczenia
Zespół Teatru “Witkacy”

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/249200416691443/

Udostępnij:

FacebookTwitter


KONCERT URODZINOWY – NIC DO UKRYCIA I ZESPÓŁ TEATRU WITKACEGO

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.