fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert

Koncert Sahel Blues | Kulturalne Dachowanie

Pako Sarr – gitara akustyczna, śpiew Grzegorz Rytka – saksofon Mamadou Diouf – djembe, śpiew Sebastian Wielądek – lira korbowa Barwne połączenie różnych kultur i doświadczeń muzycznych: zabrzmi soul, subsaharyjski blues oraz reggae. *W razie niepogody wydarzenie przeniesione do wnętrza budynku. Sahel Blues to projekt muzyczny przyjaciół z Polski i Senegalu. Gitarzysta i wokalista Pako Sarr, saksofonista Grzegorza Rytka i wokalista Mamadou Diouf poznali się w Warszawie i postanowili muzykować. Tak narodziła się formacja „Sahel Blues”. Wkrótce do zespołu dołączył multiinstrumentalista Sebastian Wielądek – -muzyk folkowy grający na fletach orientalnych, afrykańskim flecie fula, harfie ngoni i lirze korbowej. Twórczość zespołu można określić jako World Music. Jest dialogiem kultur, sztuką eksperymentu, połączeniem rożnych gatunków. Na scenie bogata różnorodność etniczna Senegalu mocno flirtuje z soul, subsaharyjskim blues i akustycznym reggae oraz improwizacją. Wydarzenie będzie transmitowane na Fb Promu Kultury. Wstęp na wydarzenie na miejscu - liczba miejsc ograniczona. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1915841845225035/

16.08.2020
19:00 - 22:00

Pako Sarr – gitara akustyczna, śpiew

Grzegorz Rytka – saksofon

Mamadou Diouf – djembe, śpiew

Sebastian Wielądek – lira korbowa

Barwne połączenie różnych kultur i doświadczeń muzycznych: zabrzmi soul, subsaharyjski blues oraz reggae.

*W razie niepogody wydarzenie przeniesione do wnętrza budynku.

Sahel Blues to projekt muzyczny przyjaciół z Polski i Senegalu. Gitarzysta i wokalista Pako Sarr, saksofonista Grzegorza Rytka i wokalista Mamadou Diouf poznali się w Warszawie i postanowili muzykować. Tak narodziła się formacja „Sahel Blues”.

Wkrótce do zespołu dołączył multiinstrumentalista Sebastian Wielądek – -muzyk folkowy grający na fletach orientalnych, afrykańskim flecie fula, harfie ngoni i lirze korbowej.

Twórczość zespołu można określić jako World Music. Jest dialogiem kultur, sztuką eksperymentu, połączeniem rożnych gatunków. Na scenie bogata różnorodność etniczna Senegalu mocno flirtuje z soul, subsaharyjskim blues i akustycznym reggae oraz improwizacją.

Wydarzenie będzie transmitowane na Fb Promu Kultury.
Wstęp na wydarzenie na miejscu – liczba miejsc ograniczona.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1915841845225035/

Koncert Sahel Blues | Kulturalne Dachowanie

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.