fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Wydarzenie plenerowe

Koncert Muzyki Polskiej

Rajska Polana zaprasza nie tylko mieszkańców osiedla Rajsków na wakacyjne spotkanie ze śpiewem, tańcem, zabawami dla dzieci, konkursami i nagrodami. Organizatorzy postarali się, aby występy ucieszyły uczestników niemalże w każdym wieku. Koncert Muzyki Polskiej odbędzie się 1 sierpnia br., na początek, już o godzinie 16 zespół Beti & Bobas umili czas najmłodszym. Ale to nie wszystko. Wśród wykonawców zobaczymy również Patrycję Runo, wokalistkę i tancerkę romską, a także grupę Masters, która wykonuje muzykę z pogranicza disco polo i dance. Na zakończenie swoje piękne piosenki zaśpiewa Eleni. Impreza odbędzie się w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wstęp jest wolny. Pamiętajmy o zachowaniu niezbędnych środków ostrożności: założeniu maseczek oraz przestrzeganiu bezpiecznego dystansu! Informacje pochodzą ze strony: https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/spiew-taniec-i-muzyka-w-rajskowie,30030

01.08.2020
16:00 - 21:00

Rajska Polana zaprasza nie tylko mieszkańców osiedla Rajsków na wakacyjne spotkanie ze śpiewem, tańcem, zabawami dla dzieci, konkursami i nagrodami.
Organizatorzy postarali się, aby występy ucieszyły uczestników niemalże w każdym wieku. Koncert Muzyki Polskiej odbędzie się 1 sierpnia br., na początek, już o godzinie 16 zespół Beti & Bobas umili czas najmłodszym. Ale to nie wszystko. Wśród wykonawców zobaczymy również Patrycję Runo, wokalistkę i tancerkę romską, a także grupę Masters, która wykonuje muzykę z pogranicza disco polo i dance. Na zakończenie swoje piękne piosenki zaśpiewa Eleni.
Impreza odbędzie się w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wstęp jest wolny.

Pamiętajmy o zachowaniu niezbędnych środków ostrożności: założeniu maseczek oraz przestrzeganiu bezpiecznego dystansu!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/spiew-taniec-i-muzyka-w-rajskowie,30030

Koncert Muzyki Polskiej

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.