fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online

Koncert Legendarnej KAPELI PRASKIEJ

DZIENNIKARZE ARTYSTOM – ARTYŚCI DZIENNIKARZOM Koncert legendarnej Kapela Praska W maciejówkach i kraciastych kamizelkach wyglądają jakby się przenieśli w czasy współczesne z podwórek przedwojennej Warszawy. Specjalnie dla nas zagrali na jednym z praskich podwórek w ramach cyklu „Dziennikarze artystom – artyści dziennikarzom”. Premiera koncertu już 18 czerwca, o godz. 18, na portalu sdp.pl. Od 1988 roku grają i śpiewają stare przeboje kultywując miejski folklor. Otrzymali liczne nagrody, koncertowali w wielu miastach w kraju i za granicą - od Moskwy po Sztokholm. Ale ich ukochanym miastem jest Warszawa i najbliższa ich sercu dzielnica - Praga. Śpiewają dawne przeboje, np. Tango Milonga, piosenki patriotyczne, powstańcze i legionowe. Ulubione ich szlagiery to jednak piosenki, które niegdyś rozbrzmiewały w miejskich zaułkach i na praskich podwórkach. A jak grają? Posłuchajcie, 18 czerwca na portalu sdp.pl. Gwarantujemy, poczujecie klimat przedwojennej stolicy, a nogi będą się rwały do tańca.

18.06.2020
18:00 - 20:00

DZIENNIKARZE ARTYSTOM – ARTYŚCI DZIENNIKARZOM
Koncert legendarnej Kapela Praska

W maciejówkach i kraciastych kamizelkach wyglądają jakby się przenieśli w czasy współczesne z podwórek przedwojennej Warszawy. Specjalnie dla nas zagrali na jednym z praskich podwórek w ramach cyklu „Dziennikarze artystom – artyści dziennikarzom”. Premiera koncertu już 18 czerwca, o godz. 18, na portalu sdp.pl.

Od 1988 roku grają i śpiewają stare przeboje kultywując miejski folklor. Otrzymali liczne nagrody, koncertowali w wielu miastach w kraju i za granicą – od Moskwy po Sztokholm. Ale ich ukochanym miastem jest Warszawa i najbliższa ich sercu dzielnica – Praga. Śpiewają dawne przeboje, np. Tango Milonga, piosenki patriotyczne, powstańcze i legionowe. Ulubione ich szlagiery to jednak piosenki, które niegdyś rozbrzmiewały w miejskich zaułkach i na praskich podwórkach.
A jak grają? Posłuchajcie, 18 czerwca na portalu sdp.pl. Gwarantujemy, poczujecie klimat przedwojennej stolicy, a nogi będą się rwały do tańca.

Koncert Legendarnej KAPELI PRASKIEJ

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.