fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Webinar, Transmisja online, Wykład

Klub Podróżnika Online

Kolejne spotkanie w Klubie Podróżnika, to \"Kanada - opowieść o syropie klonowym, Indianach i wielorybach\". Z czym się Wam kojarzy Kanada? Syrop klonowy? Łosie biegające po szosie? Kraj pachnący żywicą? Dla nas Kanada, to było totalne zaskoczenie i pewność, że musimy tam jeszcze kiedyś wrócić. Syrop klonowy był - najlepszy na świecie. Ale były też najpiękniejsze jesienne kolory, tysiąc wysp, miliony jezior i krajobrazy jak w Norwegii... Albo jak żywcem przeniesione z Francji. Czy spotkaliśmy łosia, wieloryba i prawdziwego Indianina? Dowiecie się na spotkaniu online! Przewodnikami po tym wspaniałym kraju będą Kasia i Marek Szewczyk, podróżnicy z Krakowa. Transmisja odbędzie się na fanpage\'u Miejski Dom Kultury Koszutka

08.06.2020
19:00 - 20:00

Kolejne spotkanie w Klubie Podróżnika, to “Kanada – opowieść o syropie klonowym, Indianach i wielorybach”.

Z czym się Wam kojarzy Kanada?
Syrop klonowy? Łosie biegające po szosie? Kraj pachnący żywicą?
Dla nas Kanada, to było totalne zaskoczenie i pewność, że musimy tam jeszcze kiedyś wrócić.
Syrop klonowy był – najlepszy na świecie. Ale były też najpiękniejsze jesienne kolory, tysiąc wysp, miliony jezior i krajobrazy jak w Norwegii… Albo jak żywcem przeniesione z Francji.
Czy spotkaliśmy łosia, wieloryba i prawdziwego Indianina?
Dowiecie się na spotkaniu online!
Przewodnikami po tym wspaniałym kraju będą Kasia i Marek Szewczyk, podróżnicy z Krakowa.

Transmisja odbędzie się na fanpage’u Miejski Dom Kultury Koszutka

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.